Materiał z dróg dojazdowych mostu zastępczego nie na parking. Inny pomysł

Mieszkańcy osiedla Starosty Kosa w Ostrołęce poprosili radnego Stanisława Szatanka (Ostrołęka dla Wszystkich) o pomoc. Chodziło o parking znajdujący się na terenie osiedla.

W ich ocenie drogi dojazdowe na parking są w złym stanie. W tak złym, że można uszkodzić podwozie samochodów. A gdy popada, tworzą się ogromne kałuże (więcej na ten temat TUTAJ).

Ich racje przedstawił w piśmie do prezydenta radny Stanisław Szatanek. Zaznaczył, że parkingiem trzeba zająć się jeszcze przed zimą i wskazał też proponowane przez niego rozwiązanie: do wyrównania terenu można byłoby wykorzystać materiał pochodzący z rozbiórki dróg dojazdowych do mostu zastępczego.

Z wykorzystania tego, co zostało po dojazdach, jednak nici. Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik zaproponował co innego:

„W przypadku stwierdzenia, iż parking stanowi własność miasta, możliwe będzie wykonanie profilowania i uzupełniania ubytków powierzchni w ramach bieżącego utrzymania, co znacząco poprawi stan parkingu i zlikwiduje zagrożenie dla uszkodzenia pojazdów.”

Problem jedyny w tym, że radny Szatanek nie wskazał miejsca, o które mu konkretnie chodzi. Dlatego prezydent „uprzejmie prosi o podanie dokładnej lokalizacji parkingu”. Radny z pewnością uprzejmie poda lokalizację.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Pzpr

Towarzysz towarzyszowi pomoże pomożecie?

1
0
Przeczytaj komentarze i dołącz do dyskusjix
()
x