Majówka: pogoda się popsuła. Sprawdźcie prognozę na kolejne dni

Nie na długo zagościła u nas piękna pogoda. Kolejne dni majówki 2019 mają być znacznie chłodniejsze. W niektórych częściach kraju prognozowane są przymrozki.

Wygląda na to, że mamy już za sobą to, co najlepszego miała nam do zaoferowania pogoda w majówkę 2019. W kolejne dni nie będzie nas rozpieszczać.

W czwartek 2 maja na północy kraju będzie mocno wiało. W piątek 3 maja na południu Polski mogą wystąpić burze, z kolei w północno-zachodniej części przewidywane są w nocy przymrozki.

Przymrozki będą także w sobotę 4 maja w zachodniej części kraju, a na południu prognozowane są intensywne opady deszczu. Niedziela 5 maja to nocne przymrozki na północy kraju i Podlasiu.

Ostrołęka i powiat: pogoda na majówkę 2019 od 3.05.2019 do 5.05.2019

A jaka będzie pogoda w kolejne dni majówki 2019 w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim?

Piątek 3 maja to ochłodzenie: rano termometry wskażą 9 stopni, po południu – 13 stopni. Cały dzień będzie pochmurno. Rano do południa może trochę popadać.

Sobota 4 maja: tego dnia pogoda będzie podobna do tej w piątek. Rano mogą być pewne przejaśnienia, ale później chmury przysłonią już całkowicie niebo. Najwyższa temperatura ma wynieść 13 stopni. Nie powinno jednak padać.

Niedziela 5 maja będzie nieco chłodniejsza niż poprzednie dni. Poranek przywita nas temperaturą wynoszącą 9 stopni, po południu podniesie się ona zaledwie o 2 stopnie. Po południu i wieczorem można się spodziewać przejaśnień.

W nocy z niedzieli na poniedziałek temperatura może spaść poniżej 0.

Fot. Наталья Коллегова z Pixabay 

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
brunhilda

Z tego co wiem na majówkę wybuchała afera z jedną ze spółek miejskich. Pewnie niebawem dowiemy się na tej stronie co się wydarzyło- albo i nie będzie udawanie że „nic się nie stało ” w końcu majówka trzeba odpocząć od polityki