Łomża także zaprasza na lodowisko

Kilka dni temu pisaliśmy o rozpoczęciu działalności krytego lodowiska w Przasnyszu. Tymczasem MOSiR Łomża od 10 grudnia zaprasza, także ostrołęczan, na sztuczne lodowisko „Biały Orlik” przy ulicy Katyńskiej. Obiekt dysponuje zabawkami do nauki jazdy dla najmłodszych, łyżwami oraz sprzętem do ostrzenia łyżew.

W obecnym sezonie, w związku z epidemią koronawirusa, obowiązuje nowy regulamin oraz wytyczne sanitarne na lodowisku w Łomży. Każdy, kto będzie chciał z niego skorzystać, musi uzupełnić krótką deklarację uczestnictwa w zajęciach, która będzie dostępna w kasie. Uczestnicy zajęć do lat 7 mogą korzystać z lodowiska wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej. Na tafli może być obecnych maksymalnie 50 uczestników.

Ceny za korzystanie z obiektu pozostają bez zmian w stosunku do roku ubiegłego. Aktualny cennik, regulamin lodowiska oraz grafik wejść dostępne są TUTAJ.

Ostrołęka, póki co, nie może pochwalić się sztucznym lodowiskiem. Niestety, wiele też wskazuje na to, że ten stan rzeczy, w tej kadencji samorządu, się nie zmieni.

Jednak zarządca obiektów sportowych w naszym mieście, czyli MZOS-TiIT może, jak to miało miejsce w latach minionych, zorganizować lodowisko na terenie kortów przy ulicy Witosa 1. Lepsze to niż nic. Oby tylko dopisała zimowa aura i… starczyło chęci do pracy. Amatorzy aktywnego spędzania wolnego na świeżym powietrzu będą z pewnością wdzięczni za taką atrakcję.

Fot. MOSiR Łomża

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Kos

A my mamy kulik. Dzyń, dzyń,dzyń

kartofel z siedliska

my mamy experta, który „zarząda” sportem.

Piłkarz

w Ostrołęce musimy uszanować demokratyczny wybór obywateli. Film Kler nasycił pragnienia a reszta ? lodowisko ? Poprawa komunikacji na rondzie za mostem ?, ligi sportowe „ to fanaberie niepotrzebne 🤪

laluś

expert krytykował Pana Kotowskiego, że nie ma lodowiska, stadionu, hal sportowych itp…
expert krytykował, a teraz gdzie obietnice wyborcze prezydęta obecnie panującego i jego experta?