Lodowiska w najbliższym czasie nie będzie. Jest odpowiedź prezydenta

Powrotu lodowiska sztucznego w Ostrołęce nie będzie. Na prośbę w tej sprawie radnego Jerzego Grabowskiego (PiS) odpisał prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik, który dodał, że do tematu być może wróci w kolejnym sezonie zimowym.

Rok temu radny Jerzy Grabowski poprosił o instalację lodowiska sztucznego w Ostrołęce. Ta propozycja spotkała się z akceptacją i amatorzy łyżew w ferie zimowe mogli korzystać z lodowiska, które znalazło się na terenie kortów przy ul. Witosa. W tym roku radny ponowił więc swoją prośbę.

Odpisał mu prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik. Poinformował, że Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej sprowadzenia do Ostrołęki lodowiska w planach nie ma:

„Z powodu utrzymującej się pandemii, a także wprowadzonych obostrzeń zakazujących organizacji zgromadzeń, nie jest możliwe udostępnienie tego rodzaju obiektów szerokiemu gronu odbiorców w najbliższym czasie.”

Łukasz Kulik dodał, że lodowisko sztuczne znów może pojawić się w Ostrołęce w następnym sezonie zimowym. Jeśli tylko pozwolą na to przepisy.

Przypomnijmy, że od 28 grudnia do 17 stycznia prowadzenie działalności związanej ze sportem jest możliwe tylko w przypadku sportu zawodowego i bez udziału publiczności. Jak się zmieni sytuacja związana z koronawirusem i obostrzeniami mającymi uchronić nas przed pandemią po 17 stycznia, jeszcze nie wiadomo.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Ksj

Po 1 jest „Kwarantanna” więc logiczne że nie będzie a po 2 takiego lodowiska 5×5 metrów w śmiesznym namiocie to i lepiej żeby nie było

Gość

Jakie lodowisko ???
Rząd zafundował przecież „dzieciom” do lat 16 ferie z zakazem wychodzenia z domu w ciągu dnia.
No chyba że będą szły na pasterkę to wtedy OK.

PISia norka

Niech radny idzie do kościoła, bo tam można 🙂
Na lodowisko nie można!