Lekkoatleci w Warszawie. Świetnie spisał się Damian Niedźwiecki

OKLA i SIÓDEMKA na mitingu otwarcia sezonu lekkoatletycznego. Były medale i rekordowe wyniki.

11 i 12 maja sezon zainaugurowali juniorzy młodsi i młodzicy ostrołęckiej SIÓDEMKI. Wystartowali na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na Mityngu Otwarcia Sezonu. Najlepiej wypadli: Izabela Marcińczyk, która wygrała bieg na 400 m, drugie miejsce w biegu na 100 m zajęła Magdalena Lenkiewicz, trzecia w biegu na 400 m była Klaudia Pażych, trzecie miejsce na podium zajęła także, w konkursie trójskoku, Paula Wójtowicz.

W Warszawie – 11 i 12 maja, walczyli także zawodnicy OKLA. Rewelacyjny rezultat osiągnął Damian Niedźwiecki (podopieczny Katarzyny i Konrada Szusterów), który posyłając 6 kilogramową kulę na odległość 17.68 m potwierdził medalowe aspiracje na sezon startowy 2019. W rzucie dyskiem świetnie spisała się także wychowanka naszego klubu Magdalena Olszewska (AZS AWF Warszawa – trener Krzysztof Kęcki), która w trudnych warunkach atmosferycznych poprawiła rekord życiowy 46,38 m.