Lekkoatleci na wyjeździe. Zobacz jak im poszło

12 stycznia zawodnicy UKS Siódemki startowali w Toruniu i Aleksandrowie Łódzkim. W Toruniu najlepiej spisała się Martyna Budziłek, a w Aleksandrowie Łódzkim – Wiktoria Pyskło.

Grupa trenera Dariusza Dąbrowskiego wzięła udział w halowym mityngu w Toruniu. Najlepiej wypadła Martyna Budziłek, która w biegu na 1000m zajęła 3 miejsce poprawiając prawie o 6 sekund swój rekord życiowy, który wynosi teraz 3:00,59s. O ponad 5 sekund swoją „życiówkę” na 600m pobiła Izabela Marcińczyk przebiegając ten dystans w czasie 1:45,06s. Także nowy rekord życiowy ustanowiła Karol Rogoziński, który 1000m przebiegł w czasie 2:41,57s.

Pozostałe wyniki: Karolina Golon – 49,85s na 300m, Aleksandra Kuklińska – 2:00,12s na 600m, Klaudia Pażych – 1:47,50s także na 600m oraz na tym samym dystansie Małgorzata Wierzbowska – 1:49,54s.

W Aleksandrowie Łódzkim startowały zawodniczki trenera Marka Mierzejewskiego. 3 miejsce w trójskoku zajęła Wiktoria Pyskło – 10,08m, 4 – Oliwia Budziłek – 9,71m, a 5 Victoria Ejzemberg – 9,64m. 7 miejsce w skoku w dal zajęła Małgorzata Gruz – 4,15m, a 8 – Izabela Roicka – 4,13m.