Kto zajmie się Olimpijską? Dwie oferty, jedna firmy TYSZMARK-POL MPBO

Dwie firmy chcą wymienić chodnik i nawierzchnię ulicy Olimpijskiej. Jedną z nich jest przedsiębiorstwo byłego pełnomocnika prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika. Już wygrywało ono w tym roku przetargi na miejskie inwestycje.

Remont chodnika i nawierzchni ulicy Olimpijskiej prowadzącej do ogródków działkowych będzie realizowany dzięki budżetowi obywatelskiemu z 2018 roku. Zajął 6. miejsce w głosowaniu. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Roboty mają się zakończyć do 20 grudnia 2019 roku.

Póki co miasto miasto opublikowało informację z otwarcia ofert w przetargu na tę inwestycję.

Zgłosiły się dwie firmy: Zakład Usług Inżynieryjnych s.c. PJK Dziekońscy, Piotr Dziekoński, Krystyna Dziekońska z Grabowa oraz TYSZMARK-POL MPBO Marek Tyszka z Nowego Dworu Mazowieckiego.

Przypomnijmy, że to drugie przedsiębiorstwo jest związane z byłym pełnomocnikiem prezydenta Ostrołęki Łukaszem Kulikiem. Podczas swojej współpracy z prezydentem miasta miał on dostęp do ważnych dokumentów dotyczących miejskich inwestycji.

W tym roku firma TYSZMARK-POL MPBO Marek Tyszka wygrała przetarg na przebudowę ulicy Majewskiego oraz ulicy Krańcowej (etap 2, cz. 2).

Czy wygra kolejny? Na razie nie wiemy. Obie oferty opiewają na wyższą kwotę od tej, którą przeznaczyło na Olimpijską miasto (300 935,00 zł brutto). Firma byłego pełnomocnika prezydenta chce podjąć się tego zadania za 365 687,68 zł, Zakład Usług Inżynieryjnych s.c. PJK Dziekońscy, Piotr Dziekoński, Krystyna Dziekońska – za 307 111,18 zł.

O przetargach wygranych przez TYSZMARK-POL MPBO Marek Tyszka pisaliśmy tutaj:

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Mirek

Drugą firmę zawsze można wykluczyć , jak w przypadku ul. Majewskiego

Nina

Dobrze, że piszecie, może nie odważą się uwalić najlepszej oferty

Kamil

Stawiam na Kaszanę

Reporter

Stawia to kaszana prezydentowi

Jan Kowalski z Ostrołęki

Stawiam na Kaszana.

5
0
Przeczytaj komentarze i dołącz do dyskusjix
()
x