Ksiądz Adam Ulatowski o Maryi. Zobaczcie wideo

Kim była Maryja? Opowiada o Matce Bożej ksiądz Adam Ulatowski, który pracował przez kilka lat w parafii Zbawiciela Świata w Ostrołęce.

W ramach internetowych rekolekcji adwentowych Pieszej Pielgrzymki Łomżyńskiej o Maryi opowiadał ksiądz Adam Ulatowski. Pełnił on posługę w latach 2015 – 2019 w parafii Zbawiciela Świata w Ostrołęce, ewangelizował też w Zakładzie Karnym w Przytułach Starych. Był bardzo lubiany przez wiernych.

– Maryja jest zdecydowanie filarem, ikoną, fundamentem spotkania człowieka z Bogiem – mówi ksiądz Adam. – Miriam jest to imię, które nadali jej rodzice i to imię jest bardzo stare. Oznacza „morze goryczy”. Przedstawia się nam jako ta, która jest pełna goryczy. Już nie dlatego, że jej naród jest w niewoli egipskiej, ale dlatego, że ludzie są w niewoli grzechu.

Nie zgadza się na to, że miłość boża jest odrzucana, bardzo cierpi z tego powodu, że ludzie nie szukają Boga, że gdzieś się zagubili w pogodni za dobrami.

Co jeszcze mówił ksiądz o Maryi dowiecie się z wideo zamieszczonego na końcu tego artykułu.

Dodajmy tylko, że ksiądz Adam Ulatowski znany jest ze swojej – trzeba przyznać bardzo udanej – obecności w mediach. Nie raz próbował swoich sił chociażby w katolickim rapie. Więcej na ten temat tutaj: „Przejmujemy jutuby” po katolicku. Ksiądz Adam znów rapuje (wideo), Rapujący ksiądz Adam Ulatowski: Na kolędzie wspominali o teledysku.

4.3 4 głosów
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Gosc

Super!

Anna

Księże Adamie dziękuję za rozważania o Matce Najświętszej. Pozdrawiam z Ostrołęki z parafii Zbawiciela Świata.j