Krzysztof Szymański nie jest komendantem Policji w Ostrołęce

Zmiany personalne w Komendzie Policji w Ostrołęce. Krzysztof Szymański nie jest już komendantem ostrołęckich mundurowych.

Krzysztof Szymański został odwołany z funkcji – pełniącym obowiązki komendanta będzie dotychczasowy jego zastępca, Andrzej Rydzewski. W czwartek 1 października odbyła się uroczysta zbiórka z powodu zdania obowiązków przez Szymańskiego.

„Po złożeniu meldunku Komendantowi Wojewódzkiemu Policji nadinspektorowi Michałowi Ledzionowi i powitaniu obecnych gości odczytane zostały dwa rozkazy personalne. Pierwszy o odwołaniu ze stanowiska Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce podinsp. Krzysztofa Szymańskiego i drugi o powierzeniu jego obowiązków nadkom. Andrzejowi Rydzewskiemu” – relacjonuje Policja w Ostrołęce.

„W trakcie uroczystości nie zabrakło ciepłych słów, podziękowań i życzeń dla zdającego obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce podinsp. Krzysztofa Szymańskiego.”

Krzysztof Szymański służbę w policji rozpoczął w 1999 roku. Od samego początku był związany z pionem kryminalnym. W roku 2013 jako naczelnik jednego z najbardziej skutecznego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu na terenie garnizonu mazowieckiego objął stanowisko I zastępcy komendanta powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej. W 2016 roku objął stanowisko I zastępcy komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce, na którym również był odpowiedzialny za pion kryminalny. Komendantem został w 2017 roku.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Tre

Co mu mogło zaszkodzić?

gosc

Może był z mało spolegliwy wobec władzy ?
A może konfetti nie chciał wycinać ?

Max

Krzysztof, za wszystko dziękujemy