Krwawiący mężczyzna w centrum Ostrołęki. Dostał butelką

W niedzielę 25 sierpnia około północy dyżurny ostrołęckich policjantów dostał informację o krwawiącym mężczyźnie na ul. Fieldorfa „Nila”. Wysłano tam policyjne patrole.

Ustalono, że do młodego ostrołęczanina podeszło dwóch mężczyzn. Jeden z nich zabrał mu telefon komórkowy. Gdy ostrołęczanin próbował go odzyskać, uderzył go dwa razy szklaną butelką w głowę.

– W wyniku zdarzenia poszkodowany został przetransportowany do szpitala – informuje oficer prasowy policji w Ostrołęce Tomasz Żerański.

Po otrzymaniu informacji policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy tego zdarzenia. Dobre rozpoznanie rejonu pozwoliło już po kilku minutach od przestępstwa na zatrzymanie dwóch mężczyzn w wieku 22 i 42 lat.

Zabrano ich do aresztu. Młodszy mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej i przyznał się do tego. Dodajmy, że był on wielokrotnie karany za przestępstwa i wykroczenia. Tymczasowo aresztowano go na 3 miesiące.

Dalsze postępowanie w tej sprawie pod nadzorem prokuratury prowadzą ostrołęccy policjanci.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
PIT_BYK

będą go w pupe pod celą posuwać, pozna co to znaczy mieć uja w pupie, Gorąco jest to trochę lodów porobi dla kolegów z pawionu