Koronawirus Ostrołęka. Ozdrowieńcy pochodzą z tej gminy

Wójt gminy Łyse Grzegorz Fabiszewski poinformował, że osoby będące zakażone koronawirusem, a pochodzące z gminy Łyse, wyzdrowiały.

W piątek 4 września Sanepid w raporcie dobowym dotyczącym epidemii koronawirusa w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim zamieścił informację o tym, że mamy nowych 8 ozdrowieńców.

– Z wielką przyjemnością informuję, że osoby z terenu gminy Łyse, u których w miesiącu sierpniu 2020 roku zdiagnozowano zakażenie koronawirusem, wyzdrowiały – napisał wójt gminy Łyse Grzegorz Fabiszewski. Ponownie przeprowadzone testy wykluczyły obecność koronawirusa.

Osobom wyzdrowiałym życzę dalszego zdrowia i spokoju.

Niestety, w piątek informowaliśmy nie tylko o ozdrowieńcach. Potwierdzono zakażenie bowiem aż u 8 osób. Wszyscy to mieszkańcy powiatu ostrołęckiego. W tej sprawie komunikat wydał wójt gminy Kadzidło Dariusz Łukaszewski:

Drodzy mieszkańcy, w związku z trudną sytuacją epidemiczną w sąsiedniej gminie, bardzo proszę o szczególną ostrożność, noszenie maseczek, zachowanie odstępów (sklepy, urzędy, kościoły), ograniczenie aktywności poza gminą – napisał włodarz gminy Kadzidło.

Fot. Pixabay

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Gość

Morawiecki: „Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii. To jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się go bać. Trzeba pójść na wybory tłumnie 12 lipca. Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się, idźmy na wybory”
I tak to się zaczęło….

Ja dla kłamcy

A to ten sam pajac który poza wprowadzeniem w błąd społeczeństwa odnośnie stanu epidemii pozwalał na przekręty w sprawie maseczek, respiratorów ?????