Koronawirus Myszyniec. ZSP dłużej z nauką zdalną, 3 pracowników szkoły zakażonych

Trzech pracowników Zespołu Szkół Powiatowych w Myszyńcu choruje na COVID-19. Z tego względu szkoła nadal będzie pracować w trybie zdalnym.

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce poinformowało, że nauka zdalna w Zespole Szkół Powiatowych w Myszyńcu wciąż będzie obowiązywać. Wszystko przez kolejne potwierdzone zakażenia koronawirusem.

– Informujemy, że tryb nauki zdalnej w Zespole Szkół Powiatowych im. Ks. Adama Bargielskiego w Myszyńcu zostaje przedłużony do 13 września. Decyzja dyrektora ZSP poprzedzona została zgodą Starosty Ostrołęckiego oraz pozytywną opinią Powiatowej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej w Ostrołęce.

Spowodowana jest potwierdzonym przypadkiem COVID– 9 wśród trzech pracowników szkoły. W następstwie PSSE w Ostrołęce objęło kwarantanną 33 pracowników ZSP. Z O trybie nauki po 13 września poinformujemy.

Łącznie w gminie Myszyniec zakażonych jest 19 osób. Z apelem do mieszkańców wystąpiła burmistrz Myszyńca Elżbieta Abramczyk:

Fot. Pixabay

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Gość

Morawiecki: „Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii. To jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się go bać. Trzeba pójść na wybory tłumnie 12 lipca. Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się, idźmy na wybory”

Ja dla kłamcy

A to ten sam pajac który poza wprowadzeniem w błąd społeczeństwa odnośnie stanu epidemii pozwalał na przekręty w sprawie maseczek, respiratorów ?????

znak zapytania

Wieść niesie że respiratory dostarczone ( na 1200 dostarczyli 60) nie mają dokumentacji pozwalającej na ich użycie….
Czyli miliony z kieszeni Polaków poszły na umowę szumowskiego z kimś kto wziął jedynie miliony bez odpowiedzialności ??????????????