Koronawirus. Maseczki prawie gotowe. Potrzebna pomoc krawcowych – apel

Kolejna akcja (nie tylko) dla służby zdrowia w związku z epidemią koronawirusa. Klub Korona Ostrołęka wraz z myśliwymi okręgu ostrołęckiego chce przekazać bezpłatnie maseczki – łącznie aż 2,5 tysiąca!

Takie wsparcie powędrowałoby w zdecydowanej większości do personelu medycznego (także do pracowników szpitala w Ostrołęce), ale nie tylko.

Część maseczek trafiłaby do domów pomocy społecznej, a także urzędników. Im również przydadzą się z pewnością środki ochrony osobistej.

Korona Ostrołęka i nasi myśliwi połowę maseczek już mają (druga połowa będzie w przyszłym tygodniu), jednak potrzeba przyszyć do nich jeszcze gumki. I tu bez pomocy krawcowych się nie obędzie.

Stąd apel klubu do krawcowych – jeśli ktoś może nieodpłatnie pomóc w tym, proszony jest o kontakt. W tej sprawie należy dzwonić na numery telefonów 608 610 033 bądź 516 085 707.

– Wszelka pomoc pań z umiejętnościami krawieckimi mile widziana. Może będą nam mogły pomóc panie z kół gospodyń wiejskich czy z różnych stowarzyszeń? – usłyszeliśmy od przedstawicieli Korony Ostrołęka. – Nasze działania nie ograniczą się do maseczek – niedługo poinformujemy o kolejnych akcjach.

Fot. Pixabay

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Pielegniarka.

Przyszła noc! Oddechu garść! W końcu przycupnę na chwilę!podziekować bardzo chcę! Dziś wszystkim z artykułu tym pomocnym ludziom którym najwyraźniej się chce! Pomóżmy im pomóżcie nam. Za niedługo wrócę po pracy do domu do dzieci, chwile odeśpię, odrobienie dziewczynkami lekcje i usiądę do maszyny………

Spokojna dzięki WAM – Pielegniarka.