Koronawirus. Jest decyzja co do galerii, a także ferii zimowych

Premier Mateusz Morawiecki poinformował, kiedy zostaną otwarte galerie handlowe. Zapowiedział także jeden termin ferii zimowych dla całego kraju.

Z powodu gwałtownego wzrostu zakażeń koronawirusem rząd podjął decyzję o zamknięciu wielu sklepów w galeriach handlowych. Ze względu na fakt, że sytuacja z COVID-19 się ustabilizowała, wkrótce galerie z powrotem zostaną otwarte:

– Po konsultacjach z ekspertami i przedstawicielami przedsiębiorców, postanowiliśmy, że od 28 listopada aż do zakończenia Świąt Bożego Narodzenia będą obowiązywać nowe zasady sanitarne, a sklepy i galerie handlowe będą otwarte – poinformował premier Mateusz Morawiecki. To nie wszystko:

– W tym roku ferie zimowe odbędą się w jednym terminie dla całej Polski – od 4 do 17 stycznia, bez możliwości organizacji wyjazdów, a przedsiębiorcom z branży turystyki zimowej zapewnimy rekompensaty.100 dni solidarności to czas oczekiwania na szczepionkę, która powinna się pojawić mniej więcej pod koniec okresu obowiązywania nowych obostrzeń. Jestem przekonamy, że dzięki odpowiedzialności i sile oraz mądrości Polaków wygramy z wirusem, i razem wkroczymy w nowy, 2021 rok – rok przełomu, nadziei i powrotu do normalności!

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
*****_***

Tylko de#bil mógł wpaść na pomysł żeby ferie dla wszystkich dzieci były w jednym terminie dla całego kraju.
Znowu natłok ludzi w jednym czasie. To proszenie się o wzrost zakażeń.

123

Większość uważa że tak dobrze to demokratycznie wybrany rząd i ma prawo wprowadzać rządy dyktatorskie bo dostał władze od narodu.
Czego ty nie rozumiesz ? po rosyjsku powtórzyć zdrajco narodu

Genek

Gdzie natłok, ze względów bezpieczeństwa nie będzie obozów czy kolonii. A po feriach może uda się wznowić stacjonarną naukę w w wszystkich szkołach . To wyjątkowo ważne . Czego tu można nie rozumieć ?

Kazia

Nie podoba się tobie zarządzanie, czy sam sobie się podobasz? Podobały się tobie ostatnie wasze dwie kadecje złodziejskie.