Korona Ostrołęka zachęcała do treningów (zdjęcia)

W sobotę 24 października w Galerii Bursztynowej najmłodsi mogli spotkać maskotkę klubu Korona Ostrołęka. Przedstawiciele klubu zachęcali do wspólnych treningów. Wkrótce rusza nabór.

We wtorek 27 października odbędzie się nabór roczników 2014, 2015 i 2016. Spotkanie będzie miało miejsce w hali im. Gołasia, o godz. 16.00. Dwa dni później, o godz. 16.00, Korona Ostrołęka zaprasza młodych kandydatów na piłkarzy do hali przy ul. Partyzantów.

– Nie zwlekaj! Nie czekaj! Wszędzie zakazy, nakazy, ograniczenia, a w Koronie je zminimalizowaliśmy. Pozwól dziecku na moc zabawy przy pełnym zabezpieczeniu zgodnym z wytycznymi SSE – zachęca klub Korona Ostrołęka.

W weekend przedstawiciele jego promowali sport i zajęcia w klubie w Galerii Bursztynowej. Zobaczcie zdjęcia:

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Marcin.

Tylko się cieszyć. Korona apn złota wszyscy dla Ostrołęki. Potem wspólna Narew. Czego chcieć więcej. widzimy się we wtorek na Golasiu o 16:00 moi bliźniacy spróbują.

Olo

„Wspólna Narew” jest ostatniej lidze na końcu, czy coś powalczyli jednak ma sąsiednich wioskach ?

Kibic

Zniszczyli Ligową Koronę i nic to nie dało. Narew jak dołowała tak dołuje. Taka zmiana w Ostrołęce fuj …

Do Marcin

Drogi Marcinie a raczej Panie Prezesie. Dosyć już tej bzdurnej paplaniny o dobrze dzieci wspólnej piłce itd. Jak jest każdy widzi. Była mocna korona a teraz co jest… Seniorów rozwiązaliście no dobra bo nie było kim grać ale trzeba się było skupić na dzieciach. Korona miała mocne roczniki i na prawdę spore zainteresowanie a teraz co ma? Gdzie zostały ulokowane pieniądze z miasta?