Korona i Narew porozumiały się: będzie połączenie drużyn seniorskich

Zarządy klubów MZKS Narew Ostrołęka i OTS Korona Ostrołęka wystosowały przed Świętami Bożego Narodzenia komunikat w sprawie połączenia swoich drużyn seniorskich.

O takim rozwiązaniu było głośno ostatnio w środowisku sportowym w Ostrołęce. Rozmowy trwały już od pewnego czasu, pisaliśmy o nich pierwsi TUTAJ.

Poniżej publikujemy komunikat zarządów obu klubów, który zamieszczono na stronie Narwi Ostrołęka:

Razem dla rozwoju ostrołęckiej piłki nożnej
Komunikat zarządów klubów MZKS Narew Ostrołęka i OTS Korona Ostrołęka

Szanowni kibice, pragniemy poinformować, że w ciągu ostatnich kilkunastu dni uzgodnione zostało porozumienie pomiędzy naszymi klubami, mające na celu zbudowanie silnej drużyny seniorów, reprezentującej Ostrołękę na jak najwyższym poziomie.

Pierwszym krokiem ku temu porozumieniu jest wycofanie zespołu seniorów Korony z rozgrywek. Dotychczasowi zawodnicy tej drużyny zostali zaproszeni do dołączenia do ekipy Narwi, liderującej obecnie w lidze okręgowej.

W ramach zawartego porozumienia Narew zobowiązała się dołączyć do zarządu reprezentantów zarządu Korony. Korona zaś pozostać ma klubem szkolącym dzieci i młodzież.

Obecnie prowadzone są rozmowy precyzujące warunki współpracy naszych klubów w kwestii szkolenia młodzieży. Więcej szczegółów na temat tego aspektu podamy wkrótce, gdy zostanie osiągnięty konsensus.

Dziękujemy za wszystkie dochodzące do nas głosy o poparciu tej inicjatywy. Mamy nadzieję, że w 2020 roku obudzimy się wszyscy w nowej rzeczywistości, w której ostrołęckie kluby współpracując ze sobą stale podwyższają poziom, zajmując się wyspecjalizowanymi elementami piłkarskiego rzemiosła.”

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Kama

Drżyjcie Reale, Barcelony, Bayerny… Idziemy po was!!!!