Konkurs „Śpiewający powiat” odbędzie się, ale online

Do 4 sierpnia można zgłaszać się do konkursu dla wokalistów „Śpiewający powiat”. To druga edycja tej imprezy, która – ze względu na trwającą epidemię koronawirusa – tym razem odbędzie się online.

Zgłaszać się może każdy mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, który chce się sprawdzić jako wokalista. Wystarczy nagrać wideo z wykonania dowolnego utworu i przesłać je (bądź dostarczyć) do GOK w Olszewie-Borkach. Najlepszych wybierze jury, ale też i internauci podczas głosowania na Facebooku.

Startować można w czterech kategoriach:

• 7-12 lat
• 13-17 lat
• 18 lat – wzwyż
• zespoły wokalne

Zdobywcy pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach i zdobywca nagrody publiczności wystąpią podczas Dożynek Parafialno-Gminno-Powiatowych w Olszewie-Borkach, które zaplanowane są na 29 sierpnia (choć warto mieć na uwadze to, że ze względu na epidemię koronawirusa impreza może zostać odwołana). Otrzymają też oczywiście nagrody rzeczowe i dyplomy. Regulamin, w którym podane są szczegóły, znajdziecie TUTAJ.

Organizatorami konkursu są Gminny Ośrodek Kultury w Olszewie-Borkach, gmina Olszewo-Borki i Starostwo Powiatowe w Ostrołęce.