Konkurs na wiceprezydenta Ostrołęki zakończony!

Zakończył się ogłoszony na początku czerwca konkurs na wiceprezydenta Ostrołęki. Jak poinformował prezydent Łukasz Kulik, nie została wybrana żadna osoba. Ostrołęka zostanie więc póki co z jednym wiceprezydentem – Maciejem Kleczkowskim.

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik właśnie poinformował o wynikach konkursu na wiceprezydenta Ostrołęki. Nabór zakończył się niepowodzeniem.

„W rozmowach kwalifikacyjnych wzięło udział 6 kandydatów, którzy spełniali wymagania formalne” – poinformował krótko prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik.

„Żaden z kandydatów w wystarczającym stopniu nie spełnił oczekiwań stawianych przez pracodawcę, które jednoznaczne pozwoliłyby podjąć decyzję o jego zatrudnieniu.”

Przypomnijmy, że konkurs ogłoszono 1 czerwca. Nowy wiceprezydent miał odpowiadać w szczególności za prowadzenie spraw z zakresu planowania przestrzennego, pomocy społecznej, spraw obywatelskich i rejestracji stanu cywilnego.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
jano

Te kulikowe nabory to jakieś kpiny

Gość

Że są chętni z takim prezydentem współpracować, dziwię się.

kiełbasa na sniadanie

zły i obrzydliwy człowiek

obserwator

Wspaniały konkurs i bardzo kompetentna ocena kandydatów. No więc drogich czytelników informuję, że jednym z kandydatów był były Rzecznik Państwowej Komisji Wyborczej i Krajowego Biura Wyborczego.Człowiek z zewnątrz. Fachowiec z krwi i kości. Nadawał się do pracy w ogromnej ogólnopolskiej instytucji, ale wiceprezydentem Ostrołęki być nie może. Przecież to autozaoranie dla miasta, które pokazało, jak ceni sobie doświadczenie i kompetencje 🙂

dziwne

Może przeraziła ich kompetencja kandydata? Po co im prawnik?…

dziwne

W komisji konkursowej byli szeregowi pracownicy, w tym pani z kadr i kierownik biura prasowego Potulski. A można było się spodziewać prezydenta, sekretarza miasta i skarbnika. Śmieszny ten nabór…

Mniejszosc

Tak, ja też uważam, że są to kpiny. Po prostu dobra zabawa dla tego co ogłosił konkurs.