Koniec utrudnień w ruchu przy moście zastępczym. Wcześniej – duże korki

Kierowcy – zwłaszcza ci wyjeżdżający z Ostrołęki przez przeprawę zastępczą – musieli w ostatnich dniach trochę pocierpieć. Swoje trzeba było odstać w korku, ponieważ ze względu na trwające prace przy remoncie mostu starego, wprowadzono ruch wahadłowy.

Wykonawca remontu starego mostu, firma Strabag, w ostatnich dniach zabrała się za lanie asfaltu na ulicy Mostowej. Dlatego uprzedziła o utrudnieniach i o tym, że wprowadzony zostanie przy moście zastępczym ruch wahadłowy.

Wstępnie miasto informowało o tym, że utrudnienia w ruchu potrwają tylko jeden dzień i to nie cały, bo w środę 7 sierpnia w godzinach 8.00 – 14.00.

Rzeczywistość zweryfikowała jednak te plany. Prace się przedłużyły i w czwartek 8 sierpnia jadący przez most zastępczy także stali w korkach, ponieważ wciąż obowiązywał ruch wahadłowy. Wyjazd z Ostrołęki trwał więc co najmniej 30 minut.

Dobra wiadomość jest taka, że to koniec utrudnień. Roboty związane z laniem asfaltu zakończono. Oczywiście, jadąc ulicą Mostową, warto być ostrożnym, ponieważ na plac budowy przewożone są materiały budowlane. Wówczas czasowo również wprowadzany jest ruch wahadłowy.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Roma

,, mądrale” z mo kiedyś obwiniali za korki byłego prezydenta, teraz wszystko jest ok, hipokryzja

palmer

te korki to wina poprzedniej władzy !!!

Wagi

Zwłaszcza jeden. Mariusz krytykował pracę na moście za kotowskiego a jak mu żonę zatrudnił ulik to już prace na moście ok