Końcówka obwodnicy czeka na strzyżenie (zdjęcia)

O zastrzeżeniach co do pielęgnacji zieleni miejskiej w Ostrołęce w 2019 roku pisaliśmy nie raz. Przed paroma dniami na wolne tempo strzyżenia obwodnicy Ostrołęki zwrócił nam uwagę jeden z Czytelników. – W tym roku idzie to niezwykle opornie – uznał.

A o pielęgnację upomina się niespełna 1,5-kilometrowy odcinek od skrzyżowania z ul. Kołobrzeską do ronda 5 Pułku Ułanów Zasławskich. Trzeba przydać, że póki co wygląda on rozpaczliwie… Dobra wiadomość jest taka, że obwodnica koszona jest sukcesywnie i wygląda na to, że i on wkrótce zostanie doprowadzony do porządku.

O wolne tempo pielęgnacji zieleni miejskiej pytali prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika radni, pytaliśmy i my. Zapewniono nas, że prace idą zgodnie z harmonogramem, ale utrudniają je: warunki pogodowe, prowadzone inwestycje (nie wszędzie służby miejskie mogą wejść z kosiarkami) i mniejsza liczba pracowników. Wciąż jednak wiele zaniedbanych miejsc czeka na swoją kolej.

W czerwcu nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że „newralgiczne miejsca w mieście” powinny być uprzątnięte do Bożego Ciała, czyli 20 czerwca. Czy tak rzeczywiście się stało? Poniżej publikujemy zdjęcia wspomnianego odcinka obwodnicy miasta zrobione 12 lipca. Zachęcamy do komentowania! I wskazywania miejsc, gdzie należałoby jak najszybciej wkroczyć z kosiarkami.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Żeglarz z Mazur

To dziwne Kurpie wybrali ogrodnika a macie problemy z zielenią i porządkiem trzebs tam wysłać pana kamerkę i niech wrzuci na fejsa

Maro

Kamerka chodzi w czerwonych portkach, ale nie tym odcinkiem obwodnicy

Jan

Końcówka obwodnicy? Toż to cały kawał! Władze w ratuszu mają to chyba gdzieś … Kilku ludzi ze służb komunalnych nawet przy wytężonej pracy nie da rady ogarnąć by nie było wstydu

Swój

Może Kaszana by się ruszył

Sk/mUTEK

noż k…… te zielsko rosie wszędzie…
kto by się spodziewał ????
…………….. ogrodnik ……………