Koncert poświęcony śp. Arkowi. „Był, jest i będzie zawsze ważny w naszych sercach” (zdjęcia)

W rocznicę śmierci Arka Kuśmierczyka zorganizowano w Goworowie koncert poświęcony tragicznie zmarłemu przed rokiem muzykowi. Zagrali i zaśpiewali dla niego przyjaciele, z którymi współpracował.

Śmierć Arka Kuśmierczyka wstrząsnęła wszystkimi. 29 sierpnia 2019 roku zginął w wypadku – jechał motocyklem, uderzył w niego samochód. Walczono o jego życie na miejscu zdarzenia. Niestety, walka ta została przegrana.

Arek był muzykiem. Podczas pracy w GOKSiR w Goworowie dał się poznać z jak najlepszej strony. W rok po tym wydarzeniu zdecydowano o organizacji koncertu ku pamięci Arka Kuśmierczyka. Gdy pojawiła się informacja o wydarzeniu, zgłaszali się kolejni artyści, którzy chcieli wystąpić i oddać hołd Arkowi, z którym współpracowali.

Koncert odbył się w niedzielę 30 sierpnia – otworzyła go dyrektor GOKSiR w Goworowie Agata Majk, która powiedziała, że Arek będzie zawsze w pamięci zebranych tu osób.

„W niedzielę, na placu Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie, przy pracowni muzycznej zagrali i zaśpiewali Przyjaciele Arka. Ku pamięci, jedności. Inicjatywa przyjaciół śp. Arkadiusza Kuśmierczyka oraz obecność tak wielu osób na koncercie to najlepszy dowód, że Arek BYŁ, JEST i BĘDZIE zawsze ważny w naszych sercach.

Dla Ciebie Arku… GOKSiR Squad, Piotr Grzyb & Zupa Grzybowa, Strefa 51, Taks, Kamila Prekiel, Piotr Krupka, Ilona I Jakub Świąder, Arka Arka, DJ Rawa, Michał Rawa. – napisał GOKSiR już po koncercie.

Autorem zdjęć, które publikujemy, jest Marcin Olbryś. On także przyjaźnił się z Arkiem.