Koncert charytatywny w Centrum Natura. Pełna sala (zdjęcia i wideo)

Było więcej publiczności niż miejsc siedzących. Tak było na koncercie charytatywnym w Multimedialnym Centrum Natura w poniedziałek 20 stycznia. Dochód z niego pójdzie na leczenie pana Tomka, ojca ucznia Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce.

Koncert zespołu jazzowego MC Kwadrat zorganizowała klasa 3H wraz z rodzicami. Dochód z niego (a wejście kosztowało co najmniej 30 zł) przeznaczony zostanie całkowicie na leczenie pana Tomka, rodzica jednego z uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce.

– Dzisiejsze nasze spotkanie wypłynęło z inicjatywy rodziców, uczniów i głównego szefa zamieszania, pani Kasi – mówił dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 Krzysztof Florczak, który powiedział, że rodzice dzieci z klasy 3H są wspaniali.

To też dzięki nim to się dzieje – mówił do uczniów – bo chcą coś zrobić dla swojego kolegi, dla jego taty. Parę groszy zebrać na rehabilitację, postawić pana Tomka na nogi.

Inicjatywy gratulowała pani prezes Fundacji Drabina Rozwoju, właściciela Multimedialnego Centrum Natura, Dorota Drozdowska-Szymborska. Zaprosiła do współpracy i do wizyty w restauracji na parterze, gdzie można było kupić różne przysmaki – zysk z ich sprzedaży również zostanie przekazany panu Tomkowi.

A potem na scenę weszli muzycy i… klasa 3H. Uczniowie zaśpiewali razem z jazzmanami pierwszy utwór „Nierówni” do wiersza Jana Twardowskiego „Sprawiedliwość” – jak im poszło, możecie się przekonać, oglądając materiał wideo poniżej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

0 0 vote
Article Rating
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jacek i mariusz
4 miesięcy temu

frydryk i tak nie bedziesz prezydentem , zapomniałeś o znajomych bliskich i rodzinie

Barbara
4 miesięcy temu

Gratulacje dla wspaniałych organizatorów i grupy MCKwadrat oraz dla wszystkich uczestników. To takie piękne, co zrobiliście… Pozdrawiam.

jas
4 miesięcy temu

Czuba jaka sylwestrowa suknia

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x