Kolejne utrudnienia, część Ostrowskiej zamknięta. Zobaczcie objazd (aktualizacja)

Kolejne utrudnienia w ruchu drogowym na osiedlu Stacja. Od wtorku 29 października zamknięto odcinek ulicy Ostrowskiej.

Ulice Ostrowska i Słowackiego są jednymi z ważniejszych w mieście. To wylotówki na Ostrów Mazowiecką. Ich remont powinien się już zakończyć, ale… końca remontu nie widać.

Teraz, na kilka dni przed Świętem Zmarłych, zamknięto odcinek ulicy Ostrowskiej: od budowanego ronda na ul. Przemysłowej do skrzyżowania z ul. Kaczyńską. Wszystko ze względu na prowadzone prace.

Odcinek zamknięto znienacka, nie uprzedzając wcześniej o utrudnieniach kierowców. I to na nieco dłużej, bo ponownie przejezdny będzie za około 2 tygodnie.

Miasto poinformowało o objazdach:

  • dla samochodów osobowych i ciężarowych: od ronda Edwarda Kupiszewskiego przez ulicę Bohaterów Warszawy, aleję Jana Pawła II i ulicę Kaczyńską,
  • dla autobusów MZK ulicami Ostrowską, Żołnierzy Armii Krajowej, Wypychy i Kaczyńską.

Są to zalecane objazdy, ale ten wyznaczony dla osobówek jest dość długi (ma prawie 3,5 km). Sporo kierowców zapewne wybierze zatem krótszą trasę, przez ulice Żołnierzy Armii Krajowej i Wypychy.

W innej sytuacji są kierowcy tirów: oni nie mogą skręcić z Ostrowskiej w ulicę Żołnierzy Armii Krajowej – informuje miasto.

Objazd zamkniętego odcinka ul. Ostrowskiej:

Z powodu remontu zmianie uległ też nieco rozkład jazdy MZK w Ostrołęce:

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Jan

Myślałem,że ogrodnik już osiagnął dno , a on ma zamiar dalej spadać.Brak pomyślunku,podstawowych zasad organizacji prac w mieście. Tak się wymądrzał jako radny , a teraz wyszło szydło z worka . Jak dla mnie prezio-nieudacznik i tyle.

o ostradzie

Podziękuj kotowskiemu ,gdyż tak podpisał umowę z ostradą ,że ta robi kilkusetmetrowy odcinek 3 lata.

Bolo

Jaki Kotowski? Rok nie rządzi , a ty Kotowski? Ogrodnik mógł zerwać umowę jak była taka niedobra. Nie zrobił tego bo na niczym się nie zna.

do bolo

Zerwać po 2 latach grzebania w ulicy za kotowskiego ???
To ty się chyba z choinki zerwałeś.

4
0
Przeczytaj komentarze i dołącz do dyskusjix
()
x