Kolejne GaszynChallenge. Tym razem WSAP i MŻW w Ostrołęce pomogą chorej dziewczynce

Kolejne instytucje nominowane do GaszynChallenge wywiązały się z wyzwania i wpłaciły pieniądze, pomagając chorej dziewczynce.

„Uczelnia  lubi pomagać i nie boi się wyzwań, dlatego też chętnie dołączyła do akcji, wspierając tym samym leczenie maleńkiej Zosi.” – pisze Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Ostrołęce.

Ową akcją jest GaszynChallenge, który polega na wykonaniu ćwiczeń i wpłacie pieniędzy na dany cel charytatywny. Pompowali i robili przysiady nie tylko pracownicy WSAP z rektorem dr. Michałem Fajstem i dziekanem prof. WSAP dr Jackiem Kraussem na czele, ale też i (najbardziej liczni) studenci.

Za ćwiczenia w słusznej sprawie wzięli się też pracownicy Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce z p.o. dyrektora Piotrem Liżewskim. Zarówno Muzeum, jak i WSAP wzięły udział w akcji dla Zosi. To dziewczynka chora na SMA. Obie instytucje wpłacą pieniądze na pomoc dziecku, możecie zrobić to i wy TUTAJ.

A jak w GaszynChallenge poszło MŻW i WSAP? I kogo nominowali? Tego wszystkiego dowiecie się z wideo zamieszczonych tutaj:

Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce – GaszynChallenge

WSAP – GaszynChallenge