Klub Elita w Ostrołęce jednak otwarty? (aktualizacja)

W piątek 15 stycznia, mimo trwającego lockdownu z powodu pandemii koronawirusa, miał się otworzyć klub Elita w Ostrołęce.

„Informujemy, iż klub otwieramy od piątku 15.01.2021 w stałych godzinach, żadnych nakazów zakazów KONIEC… serdecznie zapraszamy!” – napisano na Facebooku klubu Elita mieszczącego się w Zorzy w Ostrołęce.

Zanim jednak doszło do planowanego otwarcia klubu Elita w Ostrołęce, przed godz. 17.00 w lokalu pojawili się policjanci i pracownicy Sanepidu. Rozmawiali z właścicielem i sporządzili notatkę służbową z interwencji.

Żadnych kar i mandatów nie było, bo też nie było ku temu podstaw – lokal wówczas nie był jeszcze otwarty dla klientów, wewnątrz nie było żadnych gości.

Po tej – spodziewanej przecież – wizycie podjęto decyzję o rezygnacji z otwarcia klubu, a także o anulowaniu planowanego koncertu Piotra Grzyba i Zupy Grzybowej (nawiasem mówiąc, muzycy byli gotowi do występu i czekali na decyzję właściciela, policji i Sanepidu). Przyszło też paru klientów, którzy musieli obejść się smakiem.

O godz. 21.00 Klub Elita poinformował jednak na Facebooku:

– Jesteśmy po kontroli sanepidu w asyście Panów z policji i informujemy, iż klub jest otwarty. Każdy może wpaść pożyczyć „szklankę” Zapraszamy!!!

3 2 głosów
Ocena artykułu
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Tomek

Zastraszania ciąg dalszy.

gość

Jakiego zastraszania – pewnie gdyby ktoś z Twoich bliskich tam się zaraził to dochodziłbyś od nich odszkodowania za takie działanie. Czasami do ludzi dotrze ,że są odpowiedzialni za zdrowie i życie ludzi.

123

wiesz co jak się zarazisz to zaskarż kasjerke z sklepu spożywczego

Bbbb

To siedz w domu i nie wychodz nawet do spozywczaka bo tam też możesz się zarazić tym pozal się Boże świrusem.

Bbbb

Do ludzi to w końcu dochodzi ale to jak rząd ich oszukuje i robi wszystko żeby ludzie splajtowali i nie mieli za co żyć, w końcu otwierają im się oczy

Jan

Stuknij się w głowę. Bierzesz odpowiedzialność za manipulowanie faktami a tu chodzi o bezpieczeństwo publiczne. W Ostrołęce i w Polsce zmarło tysiące ludzi a ty się bawisz ludzkim życiem.
Zastanów się jakie wartości dla ciebie są ważniejsze.

123

To ty się stuknij partyjny aparatczyku na usługach belzebuba

Bbbb

Mówią wprost o co im chodzi a ciemnota nadal swoje haha, idź ustaw się w kolejkę po szczepionkę od człowieka który mówi że ziemia jest przeludniona i rozwiąże to szczepionką. Te kagańce to już na oczach nosicie bo ani nic nie widzicie ani nie słyszycie

Romek

Jak się tobie nie podoba to wyjedź tam gdzie jest lepiej.

Tomek

A skąd pewność, że zarażę się w restauracji, a nie w kolejce do kasy w sklepie, bądź w kościele? Zasłaniamy się, że lockdown jest na wzór zachodni. Pomoc już nie. Te zamknięcie ma na celu likwidację klasy średniej i małych biznesów. Morawiecki- doradca Premiera Tuska mówił, że Polacy mają robić za miskę ryżu i do tego to dąży. Czemu Podatki i Socjalizm w lato nawoływał do wyborów zamiast skupić się na odpowiedniej strategii na jesień? Wiadomo było, że będzie kolejna fala. Na wiosnę będzie 4 na jesieni 5 i tak w kółko. Szumowski jedzie sobie do Hiszpanii. Emilewicz na narty.… Czytaj więcej »

Ala

Następny do leczenia

Tomek

Do leczenia to raczej wyborcy pisu, że nie widzą co nierząd wyprawia.

Romek

Tomku nie dotrzymujesz słowa, manipulujesz. Miałeś do 2023 czekać w domku na szczepionkę a ty oczekujesz na nią w klubie elita. Nie ładnie nie bierzesz przykładu od swoich elit które się już zaszczepily.
To jest sabotaż.

Tomek

A skąd podejrzenie, że byłem w jakimkolwiek klubie? Moimi elitami nie jest ani Tusk, ani jego doradca Morawiecki, ani tym bardziej kawaler z kotem, który chowa się za kordonem policji.

Gdzieś czytałem statystyki, że szczepienia w Polsce idą tak szybko, że do końca roku zostanie zaszczepione niecałe 4mln ludzi. Minister Zdrowia mówił o szczepionce co roku, więc od stycznia znowu będzie grupa 0.
Mi to odpowiada. Przeszedłem covid dużo lżej niż grypę kilka lat temu. Moi znajomi również na nic się nie uskarżają.

Romek

Tomek łzesz na potęgę, kilka lat temu zaraziłes się Covidem. Gdzie wówczas był ?
Wiadomo w twojej manipulacji.

***** ***

Ten popier****ny rząd chce wykończyć polskich przedsiębiorców.
Zakazy bez wsparcia finansowego zabijają ludzi.
Te pseudotarcze niech sobie w DU#PĘ wsadzą, to kropla w morzu potrzeb i działa wybiórczo.
Ludzie nie mają jak rachunków popłacić, zwalniają pracowników, tracą dorobki życia.
Ale zadowoleni z siebie popaprańcy w sejmie dietki biorą w całości „bo im się należy” .
POPIERAM SPRZECIW PRZEDSIĘBIORCÓW

Romek

Jeszcze cię nie zamknęli w psychiatryku.