Klub Aktywnych Dzieciaków z Obierwi w gronie wyróżnionych za … film

Znamy już laureatów w konkursie ,,Chcesz od ARiMR zdobyć nagrody? Zmobilizuj swój piłkarski klub sportowy!”. Wyróżnionych zostało 20 filmów, Wśród nich jest film z treningu Klubu Aktywnych Dzieciaków z Obierwi.

19 sierpnia w siedzibie ARiMR komisja konkursowa obejrzała i oceniła nadesłane w konkursie filmiki przedstawiające sportowe zmagania dziecięcych i młodzieżowych klubów piłkarskich działających na terenach wiejskich. Oceniano nawiązanie prac do tematu konkursu, jakość nagrania, technikę wykonania i oczywiście kreatywność. Wyróżnionych zostało 20 filmów.

Klub Aktywnych Dzieciaków trenuje w Obierwi już od 2018 roku. Organem prowadzącym jest stowarzyszenie Projekt Radomir. Aktualnie trenerem jest Krzysztof Majk. Klub powstał w wyniku porozumienia stowarzyszenia ze Szkołą Podstawową w Obierwi. Dzieciaki trenują dwa razy w tygodniu na szkolnych obiektach sportowych. W drużynie grają chłopcy i dziewczęta z gminy Lelis i Kadzidło w wieku od 7 do 12 lat.

19 sierpnia w siedzibie ARiMR komisja konkursowa obejrzała i oceniła nadesłane w konkursie filmiki przedstawiające sportowe zmagania dziecięcych i młodzieżowych klubów piłkarskich działających na terenach wiejskich. Oceniano nawiązanie prac do tematu konkursu, jakość nagrania, technikę wykonania i oczywiście kreatywność. Wyróżnionych zostało 20 filmów.  Organizator przewiduje nagrody rzeczowe w postaci odpowiednio wyposażonych toreb medycznych dla laureatów Konkursu, którzy zajmą miejsca od I do XX. Dodatkowo za zajęcie I, II i III miejsca Organizator przewiduje nagrody niespodzianki.

Nagrania, które znalazło się w finałowej 20., dokonał Marcin Piekarski Studio Prymus.