Kim jest zaginiony pracownik ratusza? „Zawsze przygotowany, prywatnie spokojny”

Od poniedziałku 18 marca trwają poszukiwania 53-letniego pracownika Urzędu Miasta w Ostrołęce. Urzędnicy ratusza są w szoku po jego zaginięciu.

Zaginiony mężczyzna pracuje od kilku lat w miejskim wydziale inwestycji. Wcześniej zatrudniony był na kierowniczym stanowisku w szpitalu w Ostrołęce.

Zawsze jest bardzo dobrze przygotowany merytorycznie, posiadał uprawnienia budowlane pozwalające na prowadzenie różnych nadzorów budów – słyszymy od jednego z jego współpracowników. – Prowadzi nadzory nad inwestycjami miejskimi. A prywatnie jest bardzo spokojnym człowiekiem. Nikt się nie spodziewał takiego wydarzenia.

Co to dej pory ustalono w sprawie jego zaginięcia?

  • w poniedziałek 18 marca rano wyszedł z Urzędu Miasta, po czym kontakt się z nim urwał i nie wrócił do pracy;
  • po godz. 15.00 strażnicy miejscy znaleźli, pomiędzy mostem im. Madalińskiego a portem, neseser, który mógł należeć do 53-latka. Policja potwierdziła, że był jego własnością;
  • w poniedziałek przeszukano okolice mostów, portu i fragment rzeki. Zaangażowanych w akcję było ponad sto osób;
  • przejrzano monitoring. Kamery zarejestrowały, jak 53-latek wchodzi w zarośla, ale już nie wraca;
  • we wtorek 19 marca wznowiono poszukiwania. Użyty zostanie do nich sonar.

Więcej na ten temat przeczytacie tutaj:

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Radek

Oby odnalazł się cały i zdrowy.

John

Najważniejsze, żeby żył

Maro

Ludzie z ratusza, przestańcie się bać, zacznijcie mówić jak Was traktują, nie będą bezkarni jak zaczniecie mówić!

Antoni

Ludzie na Boga zacznijcie mówić ,zacznijcie zeznawać jak Was traktował ,jak upadlał w „białych rękawiczkach „! Będzie Was sporo ,tylko przestańcie się bać !Tak nie może być ,żeby złośliwościami ,manipulacjami i podstępnymi sztuczkami pod publikę gnoić ludzi !Ostroleczanie zasługują na prawdę !

tępiciel lemingów

TO 21.08.2004

„Nowym wicedyrektorem do spraw inwestycji w ostrołęckim szpitalu ma zostać w tym tygodniu F. D. z Platformy Obywatelskiej. D. obecnie pracuje w Ostrołęckim Towarzystwie Budownictwa Społecznego. Jest inżynierem budownictwa i dysponuje wszystkimi uprawnieniami niezbędnymi do prowadzenia inwestycji budowlanych. Nominacja D. na dyrektora to dalszy ciąg zmian kadrowych w instytucjach podległych samorządowi województwa. Rządząca Mazowszem koalicja PO- PiS-LPR-PSL od dwóch lat obsadza swoimi ludźmi nie tylko kierownicze stanowiska, ale również zwykłe etaty. W kierownictwie ostrołęckiego szpitala to już druga zmiana kadrowa. W lipcu wicedyrektorem został pracujący w szpitalu lekarz Włodzimierz Kucharski będący przewodniczącym miejskiej organizacji LPR. „