Kawę połączyłem z czytaniem. Nowa oferta na Gołębiej

W tej kawiarni nie tylko można wypić kawę i zjeść ciastko ale można też kupić książkę, wypożyczyć książkę lub poczytać na miejscu.

Szefem jest Piotr Beczak. – Prócz książek do kupienia mamy książki do wypożyczenia. I nie prowadzę kart wypożyczeń, udostępniam na zasadzie zaufania wierząc, że książki wrócą. Mam też nadzieję, że ludzie będą przynosić i zostawiać u mnie książki, które już przeczytali, i które zajmują już im tylko miejsce – mówi pan Piotr.

Kawiarnio-księgarnia jest niebanalna jeszcze pod kilkoma innymi względami. Jest tu kawa organiczna – niedostępna nigdzie indziej w Ostrołęce, ciasta są domowe – robione bez dodatków chemii, są tu wyjątkowo dobre lody, jest spory kącik do zabaw dla dzieci i …nie ma tu alkoholu.

– Pomysł na tego typu działalność zrodził się podczas ubiegłorocznych ostrołęckich spotkań charyzmatycznych, gdy okazało się, że w Ostrołęce w zasadzie nie ma miejsca w którym spokojnie można się spotkać bez alkoholu. Miejsca, gdzie można podyskutować z przyjaciółmi, a zrazem rodzinnie spędzić czas – tłumaczy właściciel.

Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest właśnie Agape – nowy lokal na Gołębiej.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Jan

Bardzo ciekawe pomysły. Powodzenia

Jaro

Ciekawe, przyjdę