Katarzyna Gwiazda w finale Miss Polonia 2020. Zobaczcie zdjęcia

Pochodząca z gminy Olszewo-Borki Katarzyna Gwiazda, dostała się do finału Miss Polonia 2020. Ostatnio zaprezentowano jej sylwetkę na fanpage’u konkursu piękności.

Nie tak dawno ekscytowaliśmy się udziałem w gali Miss Polski 2020 ostrołęczanki Niny Ampulskiej, która zdobyła tytuł Najsympatyczniejszej Miss. To jednak nie koniec występów mieszkanek naszego regionu w konkursach piękności. Finalistką Miss Polonia 2020 została Katarzyna Gwiazda, która pochodzi z gminy Olszewo-Borki.

Katarzyna Gwiazda ma 25 lat, pracuje jako agentka nieruchomości, a jej zainteresowania to sport, podróże, czytanie książek. O sobie napisała:

„W ubiegłym roku obroniłam tytuł magistra zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Na co dzień pracuję w branży nieruchomości – wraz z moim zespołem wynajmujemy powierzchnie biurowe. Moją największą pasją jest sport, który towarzyszy mi od dziecka.

Przez kilka lat trenowałam lekkoatletykę, a w moim dorobku mam kilka medali Mistrzostw Polski w skoku w dal i trójskoku. W wolnych chwilach lubię czytać książki, grać w tenisa, gotować oraz uczyć się języków obcych. Znam bardzo dobrze język włoski.”

Dodajmy, że wzięła udział w przedświątecznej akcji #KORONAZGŁOWY – wsparła Dom Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek w Warszawie. Partnerem akcji była zaś firma Melvit.

Ostatnio na Facebooku Miss Polonia zaprezentowano Katarzynę Gwiazdę. Oprócz zdjęć i krótkiego wideo zamieszczono też trochę informacji, z których dowiedzieć się można m.in. tego, jakie są jej marzenia, a także kto jest dla niej autorytetem:

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Kinga

Gratulacje. Kiedy odbędzie się finał Miss Polonia, i gdzie będzie transmitowany?