Naszych kandydatów na europosłów pytamy o małżeństwa osób tej samej płci

Już wkrótce, bo w niedzielę 26 maja, wybory do Parlamentu Europejskiego. Zapytaliśmy kandydatów na europosłów z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, czy są za wprowadzeniem w Polsce małżeństw osób tej samej płci i czy Polska, tak jak niektóre kraje UE, powinna wprowadzić prawo do adopcji dzieci przez pary tej samej płci? Oto co nam odpowiedzieli.

Arkadiusz Czartoryski

KW PiS

Moim zdaniem mówienie o małżeństwie dwóch mężczyzn lub dwóch kobiet jest jakimś obłędem współczesnych czasów. Małżeństwo jest związkiem kobiety i mężczyzny. Adopcja dzieci przez pary dwóch mężczyzn lub dwóch kobiet jest agresją wobec dziecka, które bez jego woli pozbawia się możliwości być w rodzinie z mamą i tatą. Ja nigdy nie zgodzę się na takie przepisy w Polsce.

Jakub Frydryk

KWW Kukiz’15

Artykuł 18. Konstytucji RP mówi, że małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej. Jako Kukiz’15 stoimy na stanowisku, że fundamentem Unii Europejskiej jest partnerstwo i równe traktowanie wszystkich narodów z poszanowaniem ich tożsamości i potrzeb. Polska ma piękną kulturę i tradycję, a w jej centrum jest szczególna ochrona rodzin. W związku z tym jestem przeciwny małżeństwom osób tej samej płci, jak również adopcji dzieci przez takie pary.

Justyna Kępa

KWW Polska Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski

Małżeństwa jednopłciowe według mnie są niezgodne z naturalnym modelem rodziny. Jednak nie można też udawać, że nie ma związków LGBT. Ja jednak nie jestem zwolenniczką ich legalizacji, a tym bardziej pozwalania na adopcję przez nich dzieci.

Beata Kraska-Romanowska

KKW Koalicja Europejska PO PSL SLD Nowoczesna Zieloni

Jestem za kultywowaniem tradycyjnego modelu rodziny, jednocześnie przy zachowaniu poszanowania praw wszystkich ludzi zagwarantowanych w Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

Poniżej prezentacja kandydatów na europosłów z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego:

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
smok

manipulacja godna MO. przedstawiacie kandydatów tylko z powiatu i miasta w ten sposób, jakby listy wyborcze były dzielone według tych kryteriów. a listy są OKRĘGOWE, Ostrołęka jest w Okręgu nr 5, i jest tam więcej list niż tylko 4, z których kandydatów przedstawiacie, zresztą ewidentnie promujecie Czartoryskiego umieszczając go na 1 miejscu. miałem nadzieje, że powstanie porządny, obiektywny portal, a okazuje się, że to tylko trybuna partyjna pisu.

Teraz Ostrołęka

Już wyjaśniamy dwie kwestie:

1. Kandydatów oczywiście jest więcej, przedstawić wszystkich nie dalibyśmy jednak rady. Ponieważ jesteśmy portalem dotyczącym Ostrołęki i powiatu, to skupiliśmy się naturalnie na kandydatach z Ostrołęki i powiatu.

2. Proszę zauważyć, że kandydaci są przedstawiani alfabetycznie.

Zachęcamy do zaglądania na nasz portal! Pozdrawiamy!

george

Pani Kraska Romanowska z PO nie ma żadnych poglądów jak widać 🙂 🙂 ale po wyborach jak wygrają to wprowadzą spoko. Dwulicowcy

Ostrołęczanin

Panie Czartoryski ma Pan mój i mojej rodziny głos

do Ostrołęczanin na wczasach

A czy w szpitalu psychiatrycznym na oddziale zamkniętym można głosować ????

wesołek

TYLKO,,,,TY

dpm

Pan Jakub Frydryk merytorycznie i z odpowiednim wyjaśnieniem. Brawo.

gość

Pan Jakub Frydryk konkretna odpowiedź, takich ludzi potrzebujemy!!!!

B.Ka

To dobrze, że wszyscy kandydaci są za tradycyjnym modelem rodziny. Podoba mi się odpowiedź pana Frydryka. Konkretnie, merytorycznie, celnie. Popieram.

SMUTNY

AREK DO BOJU PO ZWYCIĘSTWO >< DO BOJU PO ZWYCIĘSTWO

SMUTNY

Arek ruszaj do boju po zaycięstwo >< Do boju o wolność,,,o honor,,,o kraj

Wesoły

Łap szabelkę i siekaj genderów.

Mim

Jakub Frydryk, dobra i wyczerpująca odpowiedź.

Stan.

Moja rodzina glosuje na Pana Arkadiusza Czartoryskiego, Lista Nr 4 poz 6.

gosc

Moja rodzina i znajomi rowniez glosuja na Pana A,Czartoryskiego bo uwazamy,ze lepszego kandydata w naszym regionie nie ma.

Nikt ważny

Młoda damo tu zwracam się do pani Beaty Kraskiej-Romanowskiej to, że ktoś coś chce nie oznacza że mu się należy. Dać wariatowi pistolet bo on chce?, pozwolić na szybką jazdę w mieście bo ktoś tak chce? Dać dziecko chorym panom bo mają taką zachciankę? (a tak nawiasem mówiąc proszę się nie bać i przedstawić swoje prawdziwe zdanie)

kryss

kobieta z PO jak zwykle… kultywujmy naturalny model ale prawa dajmy wszystkim wpisane do konstytucji. W sumie troche sprzeczność.

gosc

Pani Beato ze swoim postępowaniem ma Pani reprezentować nas.
My potrzebujemy godnych zaufania ludzi!
Jest Pani młoda i ładna ale to nie wszystko

Mario

Pani Beata to widać że trzyma z tymi od których czuje korzyść.Ble, dwulicowość bije na odległość

Ela

Brawo Panie Pośle, popieram i takich ludzi potrzeba w PE którzy bronią poszacowania praw i godności rodziny.