Justyna Niedzwiecka w „Dzień dobry TVN”. Nietypowa sołtysowa…

O talentach Justyny Niedzwieckiej, naszej kurpiowskiej mistrzyni sztangi, pisaliśmy nie raz – głównie przy okazji jej licznych sportowych sukcesów. W piątek 4 grudnia w „Dzień dobry TVN” ukazał się, całkiem obszerny, materiał o mieszkance Obierwi.

– Ta kobieta ma zupełnie inny pomysł na swoje życie. Ciężki! – mówiła na wstępie materiału o naszej sportsmence prowadząca „Dzień dobry TVN” Paulina Krupińska.

Justyna Niedzwiecka opowiedziała o tym, jak palma kurpiowska przygotowana przez nią i inne panie zajęła I miejsce w Myszyńcu, a II w gminie Lelis. Jak próbowała zachęcić kobiety do aerobiku.

– Chciałam coś na tej wsi stworzyć. Żeby kobiety wyszły z domu, nie siedziały tylko w garach – mówiła Justyna Niedzwiecka.

Oczywiście było też o jej początkach w podnoszeniu ciężarów. Mając w pamięci liczne sukcesy mieszkanki Obierwi, wydawać by się mogło, że było to wieki temu, tymczasem pani Justyna zainteresowała się na poważnie tą dyscypliną sportu… około dwóch lat temu!

Niektórzy mówią, że drugie życie zaczyna się po 40., więc stwierdziłam: dlaczego nie ja?

– Wychodząc na pomost, wyrzucam wszystko z głowy i widzę tylko siebie, tę sztangę, nikogo poza. Skupiam się tylko na tym – kontynuowała Justyna Niedzwiecka.

W materiale wystąpił też i mąż pani Justyny Robert Niedzwiecki. Nie trzeba chyba tłumaczyć, że był dumny z żony.

– Ona zawsze lubi robić rzeczy, które są naprzeciw wszystkiemu i próbuje motywować inne osoby, żeby nie siedziały w domu – mówił małżonek.

Mieszkając w takiej prostej, małej wsi, też można odnosić ogólnopolskie sukcesy.

5 1 zagłosuj
Ocena artykułu
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
123

Jak to tutaj promujecie TVN ????

niech się tylko jarek dowie to da popalić

gość !!!

Dziwne ,że na Kurpiach są tacy co oglądają TVN takich co wspierają mordowanie nienarodzonych dzieci i są za aborcją na żądanie bo w takim świetle pokazują te strajki z hasłami ,z którymi typu ” wy…. ć ” i wielu innych niewiele osób się chyba z nimi utożsamia.

Roman

Super pasje;)

xyz

Dobrze byłoby aby mówić całą prawdę

Jacek

Opowiadaj!?