Jurek Owsiak w Ostrołęce: przyjedzie w listopadzie. Ma to związek ze Storą Enso

Jurek Owsiak jeszcze w listopadzie odwiedzi Ostrołękę i zakład Stora Enso. W naszym mieście odbędzie się prezentacja skarbonek na 28. finał WOŚP.

Oczywiście wizyta Jurka Owsiaka w Storze Enso w Ostrołęce nie jest przypadkowa. To Stora Enso bowiem produkuje skarbonki na finały WOŚP.

– Na przestrzeni 22 lat współpracy wyprodukowaliśmy około 2,7 mln skarbonek – mówiła szefowa biura komunikacji i marketingu Story Enso Agnieszka Stolarow.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom również naszych pracowników w Ostrołęce, jak również lokalnej społeczności, w tym roku premierowa prezentacja skarbonek odbędzie się w Ostrołęce 27 listopada. Nasz zakład odwiedzi Jurek Owsiak.

28. finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia 2020 roku. Podczas niego zbierane będą pieniądze na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Fot. Zorro2212

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Max

Ludzie! Wydarzenie stulecia, przyjedzie podstarzały facet w czerwonych portkach!

Pracownik

Co roku Stora Enso produkuję puszki na WOŚP

SMUTNY

PRZYJEDZIE I SOBIE POJEDZIE,,,,

Daro

Szanuję trud i dobre serce wolontariuszy, mam wątpliwości co do zasad owsiakowej fundacji, chciałbym by mój grosz trafił do chorych w całości a nie pomniejszony o działkę dla Owsiaka i spółki , a poglądy Owsiaka są dla mnie zupełnie nie do przyjęcia

Anna - Kurpiowska Panna

Dzień dobry!

No i znowu, jak co roku, milowymi krokami, zbliża się żałosna, żenująca żebranina…. Kochani! Poradźcie! Jak mam to przeżyć?

Pozdrawiam…

Barbara

To wspaniale, że Jurek Owsiak powrócił do swojej misji. Jest witrażystą, mógłby zarabiać krocie w tym zawodzie, ale woli pomagać. Nawet moja sąsiadka, gdy uratował jej prawnuczkę, zmieniła o Jurku zdanie, budowane z taką zaciętością przez publiczną telewizję. Pozdrawiam.