Jego życie było zagrożone. Odnaleźli go policjanci z Ostrołęki

Kolejne policyjne poszukiwania zakończone happy endem. Udało się bardzo szybko odnaleźć zaginionego mieszkańca powiatu ostrołęckiego. Liczyła się każda minuta, ponieważ życie jego mogło być zagrożone.

Niespełna 20 minut – tyle trwały poszukiwania zaginionego mieszkańca powiatu ostrołęckiego. Działo się to w piątek 1 maja.

– W miniony piątek dyżurny ostrołęckich policjantów został powiadomiony o zaginięciu na terenie Ostrołęki 28-letniego mieszkańca naszego powiatu. Z informacji, które przekazano dyżurnemu  wynikało także, że jest trzeba, aby szybko go odnaleźć, ponieważ życie mężczyzny jest zagrożone – informuje oficer prasowy Policji w Ostrołęce Tomasz Żerański. – Policjanci natychmiast ruszyli z pomocą, komunikat wraz z rysopisem został przekazany wszystkim patrolom na terenie naszego miasta i powiatu.

Funkcjonariusze analizowali każdą napływającą informację. Kolejne patrole przeczesywały ulicę naszego miasta w poszukiwaniu mężczyzny.

W tym przypadku udało się szybko przybyć z pomocą. Odnaleźli go policjanci z ostrołęckiego wydziału patrolowego. Udzielili mu też pomocy, a potem 28-latek trafił do szpitala.