Jarosław Napiórkowski już nie tylko dyrektorem MZOS-TiIT. Będzie też zarządzać Parkiem Wodnym

Jarosław Napiórkowski, dyrektor ostrołęckiego Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej, będzie także dyrektorem Parku Wodnego w Ostrołęce.

Jak poinformowano nas w ratuszu, Jarosław Napiórkowski ma pracować na pół etatu jako dyrektor MZOS-TiIT i na pół etatu jako dyrektor Parku Wodnego. Czy podoła obu wyzwaniom, przekonamy się wkrótce.

Piastowanie przez jedną osobę funkcji dwóch dyrektorów to bowiem nowość – do tej pory i MZOS-TiIT, i basen w Ostrołęce miały oddzielnych dyrektorów. A zadań w obu miejskich jednostkach nie brakuje, o czym pisaliśmy choćby tutaj: Co z ciepłą wodą pod prysznicami na basenie? Raz jest, raz jej nie ma…

Znaleźć kompetentną osobę do zarządzania Parkiem Wodnym pewnie nie jest jednak łatwo. Po rezygnacji poprzedniego dyrektora miejskiej pływalni Wojciecha Dobkowskiego miasto ogłosiło nabór, ale nie dawno prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik go unieważnił.

Czy zatrudnienie Jarosława Napiórkowskiego jako dyrektora Aquaparku to tylko doraźne rozwiązanie, na czas znalezienia odpowiedniej osoby na to stanowisko, czy może rozwiązanie na dłużej będące wstępem do połączenia obu jednostek? To czas pokaże.

Jarosław Napiórkowski, zanim znalazł się w MZOS-TiIT w Ostrołęce, był wieloletnim wójtem gminy Sypniewo. Po raz pierwszy na funkcję tę został wybrany w 2002 roku. Miał wówczas zaledwie 27 lat. W ostatnich wyborach samorządowych jednak przegrał z obecnym wójtem gminy Sypniewo Romanem Gisztarowiczem.

najnowszy najstarszy oceniany
Tre
Gość
Tre

Pan exwojt to zapewne multiexpert, da radę 😉 z pomocą towarzyszy

Hahaha
Gość
Hahaha

Z pomocą Towarzyszy i Kolegów z PSL, co nie Mirek.

Gość
Gość
Gość

Znam osobiście Pana Jarka. Był dobrym i sumiennym Wojtem. Myślę ze spełni sie rowniez na powierzonym stanowisku. Trzymam kciuki!!!

Kos
Gość
Kos

Taki był dobry i sumienny że to nie wybrali 🙂

Max
Gość
Max

Spełni się czy nie spełni , ważne by grał z Kulikiem i Kaszaną, to jego główny atut

Fryt5
Gość
Fryt5

Ekspert od wszystkiego😂😂😂

Jan Kowalski Z Ostrołeki
Gość
Jan Kowalski Z Ostrołeki

spadochroniarz … tylko z Sypniewa – jak to mówią zwolennicy Kulika

Adam
Gość
Adam

Ha ha ha, na pół etatu. Tu i tam. Ha ha ha.

Nowy
Gość
Nowy

Krótka ławka Kulika, muszą być zaufani bo nie może wyjść na zewnątrz to co ustali komitet KK ( Kulik- Kaszana)