Jarosław Napiórkowski już nie tylko dyrektorem MZOS-TiIT. Będzie też zarządzać Parkiem Wodnym

Jarosław Napiórkowski, dyrektor ostrołęckiego Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej, będzie także dyrektorem Parku Wodnego w Ostrołęce.

Jak poinformowano nas w ratuszu, Jarosław Napiórkowski ma pracować na pół etatu jako dyrektor MZOS-TiIT i na pół etatu jako dyrektor Parku Wodnego. Czy podoła obu wyzwaniom, przekonamy się wkrótce.

Piastowanie przez jedną osobę funkcji dwóch dyrektorów to bowiem nowość – do tej pory i MZOS-TiIT, i basen w Ostrołęce miały oddzielnych dyrektorów. A zadań w obu miejskich jednostkach nie brakuje, o czym pisaliśmy choćby tutaj: Co z ciepłą wodą pod prysznicami na basenie? Raz jest, raz jej nie ma…

Znaleźć kompetentną osobę do zarządzania Parkiem Wodnym pewnie nie jest jednak łatwo. Po rezygnacji poprzedniego dyrektora miejskiej pływalni Wojciecha Dobkowskiego miasto ogłosiło nabór, ale nie dawno prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik go unieważnił.

Czy zatrudnienie Jarosława Napiórkowskiego jako dyrektora Aquaparku to tylko doraźne rozwiązanie, na czas znalezienia odpowiedniej osoby na to stanowisko, czy może rozwiązanie na dłużej będące wstępem do połączenia obu jednostek? To czas pokaże.

Jarosław Napiórkowski, zanim znalazł się w MZOS-TiIT w Ostrołęce, był wieloletnim wójtem gminy Sypniewo. Po raz pierwszy na funkcję tę został wybrany w 2002 roku. Miał wówczas zaledwie 27 lat. W ostatnich wyborach samorządowych jednak przegrał z obecnym wójtem gminy Sypniewo Romanem Gisztarowiczem.

0 0 vote
Article Rating
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tre
5 miesięcy temu

Pan exwojt to zapewne multiexpert, da radę 😉 z pomocą towarzyszy

Hahaha
5 miesięcy temu

Z pomocą Towarzyszy i Kolegów z PSL, co nie Mirek.

Gość
5 miesięcy temu

Znam osobiście Pana Jarka. Był dobrym i sumiennym Wojtem. Myślę ze spełni sie rowniez na powierzonym stanowisku. Trzymam kciuki!!!

Kos
5 miesięcy temu
Reply to  Gość

Taki był dobry i sumienny że to nie wybrali 🙂

Max
5 miesięcy temu
Reply to  Gość

Spełni się czy nie spełni , ważne by grał z Kulikiem i Kaszaną, to jego główny atut

Fryt5
5 miesięcy temu

Ekspert od wszystkiego😂😂😂

Jan Kowalski Z Ostrołeki
5 miesięcy temu

spadochroniarz … tylko z Sypniewa – jak to mówią zwolennicy Kulika

Adam
5 miesięcy temu

Ha ha ha, na pół etatu. Tu i tam. Ha ha ha.

Nowy
5 miesięcy temu

Krótka ławka Kulika, muszą być zaufani bo nie może wyjść na zewnątrz to co ustali komitet KK ( Kulik- Kaszana)

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x