Jarosław Napiórkowski już nie jest dyrektorem MZOS-TiIT. Pełen etat w Parku Wodnym

Jarosław Napiórkowski zrezygnował z kierowania Miejskim Zarządem Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

Jarosław Napiórkowski był wieloletnim wójtem gminy Sypniewo. Po raz pierwszy na funkcję tę został wybrany w 2002 roku. Miał wówczas zaledwie 27 lat. W ostatnich wyborach samorządowych jednak przegrał z obecnym wójtem gminy Sypniewo Romanem Gisztarowiczem.

Po przegranych wyborach stanął w konkursie na dyrektora MZOS-TiIT. To jednostka miejska, która zarządza m.in. obiektami sportowymi w mieście, organizuje też szereg imprez. Konkurs ten wygrał – było to w kwietniu 2019 roku.

Co ciekawe, kilka miesięcy później został też dyrektorem Paru Wodnego w Ostrołęce. Pracował jako dyrektor miejskiej pływalni na pół etatu i jako dyrektor MZOS-TiIT na pół etatu. Taka – do tej pory niespotykana w mieście – sytuacja trwała prawie rok.

Jak poinformowano nas w ratuszu:

” Z dniem 2 października 2020 r. Jarosław Napiórkowski nie jest już dyrektorem MZOSTiIT w Ostrołęce (rezygnacja złożona 1.10.2020 r.). Od tego dnia jest dyrektorem Parku Wodnego „AQUARIUM” na pełen etat. W najbliższym czasie zostanie ogłoszony konkurs na dyrektora jednostki budżetowej MZOS-TiIT.”

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Ja..

Oj napsuł zdrowia ten człowiek ludziom z Ostrołęki.

Gość

Na niczym się nie zna, czas do domu

P.s

Szkoda, bardzo dobry menadżer mógł jeszcze wiele dobrego zrobić dla tego zakładu.

Do P.S

Pod warunkiem że sam rządzi ma coś do powiedzenia! „ ja tylko rozkazy wykonywałem” jak to klasyk powiedział.

Tre

Macie refleks , nie ma co

Karolek

Jaki pan taki kram. Baleron dobrał sobie niezłą ekipę. Ja pierdziele

return

z innego portalu: Czy jeśli  Wam powiem ,że  ,,konkurs,, wygra obecny kierownik kortów bo zna się  dobrze z ,,kadrowym,, miejskiego sportu w Ostrołęce to uwierzycie?

Chyba byłoby lepiej jakby powołali Kononowicza.