Jarmarki Czerwińskie 2019: tak było na niedzielnej imprezie (zdjęcia)

Jarmarki Czerwińskie 2019 odbyły się gdzie indziej niż dotychczas, bo na boisku przy ul. Wolności. Zobaczcie, co się działo na początku gminnej imprezy z niedzieli 1 września.

A początek Jarmarków Czerwińskich 2019 to msza w kościele. Potem uroczystości przeniosły się na wspomniane boisko.

Mieszkańców gminy Czerwin i ich gości przywitał wójt Grzegorz Długokęcki. Podzielono też chleb wśród uczestników imprezy. Przed sceną postawiono wieniec dożynkowy wsi Rostki.

Były – rzecz jasna przemówienia. Rolnikom życzenia złożył m.in. poseł Arkadiusz Czartoryski. Parlamentarzysta mówił o dobrym stanie finansów państwa i programach, które trafiają do Polaków, a także nie szczędził pochwał nowemu wójtowi.

Na scenie występował grupa taneczna Magic Dance i Mini Magic Dance, a obok swoje stoiska miały sołectwa. Nie było ich wiele, ale można było zjeść coś pysznego…

Tuż po oficjalnym rozpoczęciu Jarmarków Czerwińskich 2019 zgłaszali się pierwsi ochotnicy do dojenia plastikowej krowy, a także rozwiązywano zadania przygotowane przez WORD. Do wygrania jak zwykle był rower. Takich stoisk z konkursami na Jarmarkach było więcej. Co chwila ktoś podchodził też do fotobudki, aby zrobić sobie najczęściej zabawną fotografię na pamiątkę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: