Janusz Kotowski pyta o odpady dostarczane do Ostrołęki

Jakie odpady trafiają do stacji segregacji odpadów w Ostrołęce? Interpelację w tej sprawie wystosował do prezydenta miasta były prezydent, a obecnie radny, Janusz Kotowski.

Na stację dostarczane są odpady z miasta i gminy Rzekuń, która podpisała w tej sprawie umowę z ratuszem. Janusz Kotowski chce wiedzieć, czy Ostrołęka zawarła umowy na odbiór śmieci z jeszcze innymi „podmiotami”. Radny napisał w swojej interpelacji:

Proszę o informację, czy w lutym lub marcu 2019 r. firma miejska OTBS zawarła umowę zezwalającą na dostarczenie na nasza instalację przy ul. Turskiego odpadów spoza terenu Ostrołęki i gminy Rzekuń?

Pyta też z kim podpisano umowę i na dostarczanie jakiego rodzaju odpadów ona pozwala (poniżej zamieszczamy pełną treść interpelacji Janusza Kotowskiego).

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Mad Max

Jestem ciekawy co odpowiedzą władze naszego miasta.Czy powiedzą prawdę?Zobaczymy.

gość

prawdopodobnie mówienie prawdy nie jest ich domeną…

john

Składowisko niedługo się zapełni. Jak będziemy zbierać syf z różnych stron, za chwilę trzeba będzie wozić odpady z miasta na składowisko do Siedlec czy gdzieś dalej i płacić płacić płacić….

Max

Ostrołęka zbudowała nowoczesną stację segregacji odpadów, dzięki firmie miejskiej odbierającej odpady od mieszkańców przełamano monopol prywaciarzy i ceny za odbiór nie rosły jak u sąsiadów. To wszystko za czasów Kotowskiego, oby Kulik tego nie zniszczył!

mcik

hahaha nie masz pojęcia o czym piszesz. Już niedługo będzie audyt i wyjdzie szydło z worka ile kasy zostało zmarnowane :-))))

tak

ty jestes sam zmarnowany człowiek, żal mi ciebie miernoto.

tak

Brawo P. Radny, nie odpuszczac, dziękujemy za Pana aktywność, tak byc powinno.

Edgar

Myśle ze śmieci sa Suche ale nic za darmo