Janusz Kotowski będzie pracował przy realizacji inwestycji elektrowni C

Po trwającej prawie pół roku przerwie w zatrudnieniu Janusz Kotowski, prezydent Ostrołęki w latach 2006-2018, a obecnie radny miasta, podjął pracę w firmie Elektrownie Ostrołęka, której głównym zadaniem jest wybudowanie nowego bloku energetycznego o mocy 1000 MW.

Rada Nadzorcza po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej powołała Janusza Kotowskiego na członka zarządu firmy Elektrownia Ostrołęka. Kandydatura byłego prezydenta Ostrołęka spełniała wszystkie wymagania postępowania kwalifikacyjnego.

Janusz Kotowski posiada duże doświadczenie na polu administracyjnym i inwestycyjnym – przez 12 lat kierował pracami ostrołęckiego samorządu i realizował budżet przekraczający 350 mln zł, a wcześniej pełnił funkcję wicemarszałka Mazowsze, gdzie był odpowiedzialny m.in. za ochronę środowiska.

Nie bez znaczenia był zapewne też i fakt, że Janusz Kotowski miał okazję dobrze poznać cały projekt inwestycyjny budowy elektrowni C. Były prezydent Ostrołęki od wielu lat wspierał budowę nowej elektrowni. Dzięki właściwej współpracy na polu administracyjnym, planistycznym itp. ta największa inwestycja w naszym regionie nigdy nie natrafiła na żadne problemy „urzędowe”.

Jednocześnie z zarządu spółki odeszli Ryszard Górski i Edward Siurnicki (dotychczasowy prezes zarządu). Na prezesa spółki został powołany Jarosław Małkowski z Warszawy.

najnowszy najstarszy oceniany
eter
Gość
eter

A czy przypadkiem ten projekt nie był prowadzony przez wójta Rzekunia?
przecież był przygotowany przed aneksją.

To skąd taka znajomość?

NIE
Gość
NIE

Brawo, super.

wesołek
Gość
wesołek

BRAWO,,,,GRATULACJE

Obiektywny
Gość
Obiektywny

Właściwa osoba. Gratulacje

Trzepak
Gość
Trzepak

Super, gratulacje!!!

Zbtender
Gość
Zbtender

Gratulacje, w końcu właściwą osoba przy bardzo ważnej inwestycji !!!

Żenada straszna.
Gość
Żenada straszna.

No to znowu u żłoba.
Specjalista energetyk z Bożej łaski.

Ostrołęczanin
Gość
Ostrołęczanin

Żenada to ty jesteś. Może nie tylko energetycy pracują przy prowadzeniu inwestycji.

Max
Gość
Max

Wszystko jest z Bożej Łaski. Gratulacje Janusz.

Edgar
Gość
Edgar

Gratulacje właściwy człowiek na właściwym miejscu myśle panie prezydencie ze ludzie już docenili pana osobę patrząc na poczynania ogrodnika i kamerki po zatrzutach prokuratorskich vide wstrzymane inwestycje zwolnienia ludzi zatrudnienia dziwnych gości i partnerek kolegów a cdn nastąpi

profesor.
Gość
profesor.

dobrze że nie budują elektrowni atomowej bo była by powtórka z czarnobyla. Oby więcej takich doświadczonych Energrtyków