Jantarki z pierwszym zwycięstwem

W niedzielę 1 września drużyna seniorek Jantarek pojechała do Otwocka na swój pierwszy mecz ligowy, z którego przywiozła 3 punkty. Rywalem Jantarek był Vulcan Wólka Mlądzka.

Mecz od samego początku grany był pod dyktando podopiecznych trenera Rafała Koska. Pierwszą bramkę strzeliła kapitan Ola Piersa, a do przerwy seniorki strzeliły jeszcze kolejne dwa gole. Straciła jedną bramkę.

W drugiej połowie trener Rafał przeprowadził aż sześć zmian w swoim zespole. Ostatecznie Jatnarki wygrały 6-2.

– Cieszy nasza gra i to że dziewczyny wykonują założenia taktyczne nakreślane przeze mnie – mówi trener Rafał Kosek.

Kolejny mecz Jantarki zagrają na stadionie w Wojciechowicach w sobotę 7 września o godz. 11.00.

Bramki dla Jantaru: dwie Piersa oraz Pietruczuk J., Draba, Mróz, Kaczmarczyk.

Skład Jantarek: Peczyńska, Lebuda, Duszak, Rosłon, Pietruczuk E., Mróz, Draba, Piersa, Kobus, Pietruczuk J., Borkowska oraz Orzoł, Pych, Chludzińska, Kaczmarczyk.