Jantarki rozbiły Nasielsk. Wynik dwucyfrowy

16 listopada, w ostatnim meczu rundy jesiennej, Jantarki w III lidze mazowieckiej Seniorek rozegrały mecz ze Żbikiem Nasielsk.

Od samego początku meczu to ostrołęczanki nadawały rytm gry, i w całym meczu zdołały strzelić aż trzynaście bramek. Rywalki oddały tylko jeden celny strzał.

Już po pierwszej połowie Jantarki szły do szatni z wynikiem 8:0, po przerwie dodały jeszcze pięć bramek, a pod koniec meczu Żbik strzelił honorowego dla siebie gola.

Podpieczne trenera Rafała Koska po rundzie jesiennej zajmują piąte miejsce z dorobkiem dziewiętnastu punktów.