Jantarki już po ostatnim sparingu i z nowymi nabytkami

W sobotę 24 sierpnia podopieczne trenera Rafała Koska wyjechały na towarzyski mecz do Białegostoku, aby zmierzyć się z drugoligową drużyną Eko-sport Białystok.

Gospodynie od początku grały pod swoje dyktando i już po dwudziestu minutach było 3-0, natomiast w drugiej połowie gra się wyrównała i oba zespoły zdobyły jeszcze po jednej bramce. Mecz zakończył się wynikiem 4-1.

To był bardzo pracowity okres drużyny Jantarek i już w ten weekend zmierzą się w pierwszym meczu ligowym z Vulkanem Wólka Mladzka.

W tym sezonie w drużynie seniorek zagrają nowe zawodniczki, które przyszły z nieistniejącego już klubu Kurpiku Kadzidło. Są nimi Magdalena Kłos, Natalia Mróz, Julia Deptuła, która trenowała z zespołem już pół roku, Natalia Lenda, Wiktoria Domian, która występowała już w klubie na zasadzie wypożyczenia oraz Daria Kruk z Orła Sypniewo, która występowała w Kurpik Kadzidło na zasadzie wypożyczenia.

Skład drużyny: Piersa, Orzoł, Lebuda, Rosłon, Domian, Pietruczuk E., Pietruczuk J., Draba, Kobus, Kłos, Borkowska oraz Chludzińska, Pych, Lenda, Prusińska.