Jantarki czwarte na Mazowszu. Miały najlepszą bramkarkę

Jantarki wzięły udział w Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

W poniedziałek 15 kwietnia młode zawodniczki zagrały na finałach Mazowsza w miejscowości Miętne.

Trafiły do grupy z zespołami Fuksiarki Radom oraz Ursus Warszawa. W pierwszym meczu po ciężkiej walce piłkarki wygrały 2:1 – dwie bramki strzeliła Oliwia Kaczmarczyk.

Od pierwszych minut w meczu z Ursusem zawodniczki z Ostrołęki dzielnie walczyły i jako pierwsze zdobyły bramkę z rzutu wolnego, który wykonywała Oliwia Kaczmarczyk. Niestety, później to zawodniczki z Warszawy zaczęły prowadzić grę i nasz zespół przegrał 1:3.

W półfinale Jantarki trafiły na silną drużynę z Ząbek. Nasze dziewczyny podjęły walkę, ale doświadczenie i umiejętności był po stronie rywalek, które wygrały 0:5.

W meczu o 3. miejsce ostrołęczanki zmierzyły się z drużyną Loczki Wyszków. Wygrać z wyszkowską ekipą się jednak nie udało i ostatecznie młode piłkarki zajęły 4. miejsce w turnieju.

Bardzo cieszy nasz fakt, że najlepszą bramkarką całego turnieju została  zawodniczka Olga Wieremiejczyk. Wracamy z tego turnieju z miłymi wspomnieniami oraz cennym doświadczeniem, które zaowocuje w przyszłości – mówi trenerka Beata Majewska.

Dziewczyny wystąpiły w składzie: Olga Wieremiejczyk, Maja Budna, Maja Wołosz, Maja Kozłowska, Oliwia Kaczmarczyk, Zuzanna Kępista, Maja Dumała, Julita Wieremiejczyk, Gabriela Majk, Oliwia Brzozowska.