Jakie inwestycje w Ostrołęce w 2021 roku? Czekamy na Wasze propozycje!

Trwa konstruowanie budżetu Ostrołęki na 2021 rok. Jak zawsze najbardziej ciekawą w nim pozycją będą wydatki majątkowe, czyli inwestycje. Nie wiemy jeszcze co zaproponuje ostrołęczanom prezydent Łukasz Kulik, ale jesteśmy ciekawi Waszych pomysłów na inwestycje w Ostrołęce.

Czy dobrze, czy źle się dzieje w mieście często ocenia się na podstawie prowadzonych przez samorząd inwestycji. Ten rok w Ostrołęce nie obfitował w wielkie zadania, część prac została wykonana w ramach projektów z budżetu obywatelskiego, które zgłaszają mieszkańcy. Kto wie, być może w przyszłym roku robót w mieście, na które czekają mieszkańcy, będzie więcej.

Więcej na ten temat mógłby powiedzieć prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik, który razem ze swoimi pracownikami przygotowuje pewnie budżet miasta na 2021 rok.

Chcielibyśmy więc Was zapytać:

Jakich inwestycji oczekujecie w Ostrołęce w 2021 roku?

Czekamy na Wasze komentarze i liczymy na pomysłowość i inwencję!

3 1 zagłosuj
Ocena artykułu
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Vincenty

Przebudowa ronda księcia siemowita

obserwator

Wymiana nawierzchni na ulicy Sienkiewicza

Czytelnik

Ulice Zawadzkiego, Targowa, Graniczna aż się proszą o remont. Nawierzchnia jest tragiczna, a ruch w godzinach szczytu jest naprawdę duży.

Tomek

Cokolwiek z pomysłu Kulika, jak na razie przez dwa lata dokończenie inwestycji na które pieniądze zapewnił p. Kotowski, a poza tym nic albo drobiazgi

znajomy Tomka

Póki co to kotowski zapewnił długi miastu i „pustą” kasę.

Vincenty

A Kulik nie był w stanie nawet zakończyć inwestycji na które finansowanie już było. A co z finansowanie z zewnątrz? Taki mial być sprawny w pozyskiwaniu…

xxx

ul. Celna, Zawadzkiego, Graniczna

Mieszkaniec

Ul. Pomian. Niebezpieczna ulica, niebezpieczny chodnik.