Jaka pogoda na koniec wakacji?

Pogoda w lato w tym roku była nieco kapryśna. Mieliśmy słoneczne, gorące dni, ale też bywało i tak, że chmury nie znikały z nieba, a co jakiś czas i porządniej popadało. Sprawdźcie prognozę pogody na końcówkę wakacji w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim.

Niedziela 18 sierpnia będzie ciepła – termometry po południu powinny wskazać 28 stopni. Ma być pochmurno, z okresowymi przejaśnieniami.

Początek przyszłego tygodnia – choć ciepły – to przyniesie nieco brzydszą pogodę. Do środy (21 sierpnia) ma być pochmurnie. W poniedziałek mamy mieć po południu nawet 30 stopni, ale już dzień później, we wtorek, najwyżej 24 stopnie. W środę – niemal przez cały dzień – można spodziewać się słabych opadów deszczu.

W piątek i weekend (24-25 sierpnia) powinno być słonecznie. Niebo ma być bezchmurne. Rano temperatura ma wynosić 16-17 stopni, po południu 23-25 stopni.

Z kolei ostatni tydzień sierpnia ma być ciepły i w miarę pogodny. Chłodno i nieco deszczowo ma być tylko w piątek 30 sierpnia. Poniedziałek – czwartek to natomiast temperatura w dzień od 26 do 29 stopni.