Jacek Sasin: budowa elektrowni w Ostrołęce aktualna

Głos w sprawie budowie elektrowni w Ostrołęce zabrał minister aktywów państwowych Jacek Sasin. Zapewnił w rozmowie z PAP, że inwestycja będzie kontynuowana.

Spekulacji na temat przyszłości tej ważnej dla miasta i regionu inwestycji nie brakuje. Portal BiznesAlert.pl napisał nawet, że budowa elektrowni w Ostrołęce zostanie wstrzymana. Do sprawy odniósł się minister Jacek Sasin:

To jest kompletna bzdura, chcę to absolutnie zdementować. Nie ma takiej decyzji. Ta inwestycja jest kontynuowana zgodnie z harmonogramem. Nic tu się nie zmieniało. Ta inwestycja jest w dalszym ciągu aktualna – powiedział PAP minister Jacek Sasin (źródło: Portal Samorządowy).

W podobnym tonie co minister Sasin wypowiedziała się odnośnie budowy elektrowni Grupa Energa – więcej na ten temat TUTAJ.

Fot. Adrian Grycuk

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Gość

Brawa dla senatora Mamontowa i posła Czartoryskiego, a PełO niech dalej szykanuje Polskę.

Vis

Jak widać totalna opozycja potrafi tylko kłamać.
Mam chęć niektórym lokalnym pismakom pokazać gest Kozakiewicza, a że to tekst to napiszę ” takiego wała” nowa bolszewio.

Taki szczegół

Zapomniał tylko dodać : „Wciąż jednak nie wiemy skąd wziąć brakujące 6 z 8 miliardów zł na budowę….”

Miłośnik budowy.

Do- Taki szczegóľ, nie martw się o ewentualne dodatkowe środki na budowę. Opodatkujemy wszystkich przeciwników tej inwestycji, całą totalną opozycję i lewactwo. Ostrołęka „C” zostanie wybudowana i przestańcie „ujadac”. KONIEC KROPKA!!!.

Spokojnie

Spokojnie, zabierze się niepełnosprawnym i podniesie akcyzy na prąd i paliwo.
Do tego przytulimy kasę na przekształceniu OFE. Ciemny lud będzie zadowolony.

ktoś

wykryje się kilku ”producentów faktur ” i kasa będzie już ważniejsi twierdzili kasy nie ma i nie będzie ,a jednak się znalazła.

Tom

Już wiemy , baranie