Race na strajku kobiet w Ostrołęce. Interweniowała policja

W środę 28 października odbył się kolejny strajk kobiet w Ostrołęce. Tym razem nie obyło się bez incydentu.

Pod koniec protestu jedna z młodych kobiet znajdująca się w tłumie odpaliła racę. Na szczęście nikomu nic złego się nie stało. 22-latkę spisali policjanci i zostanie sporządzony wniosek do sądu o ukaranie ostrołęczanki.

To jednak nie wszystko. Na ul. Korczaka również odpalono race – zrobili to kierowca i pasażerowie BMW. Mieszkańcy powiatu ostrołęckiego – 21-latek, 18-latka i kierowca w wieku 22 lat – otrzymali mandaty.

– Policjanci błyskawicznie zareagowali i race zostały ugaszone – powiedział nam oficer prasowy Policji w Ostrołęce Tomasz Żerański. – Zarówno organizatorzy protestu, jak i policjanci informowali jego uczestników przed i w trakcie, że nie można używać środków pirotechnicznych.

5 1 zagłosuj
Ocena artykułu
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Ola

Motłoch popierający zabijanie dzieci w łonie matki. Młode dziewczyny za zabijaniem dzieci. Siarą wali z tych zdjęć

do ola

Do budy katotalibie !
Wypierd**** od kobiet.

Iwa

Wysoka kultura wypowiedzi, nie ma co. Lewactwo rozwija

stara komunustka

idz się modli do kościała i nie wp…. się do polityki stara pudernico

Yeti

Typowe myślenie czerwonych , co kawałek wysokiej sbeckiej emeryturki zabrali?

Janek33

Przykry widok, oni zagrażają zdrowiu.

102

GOODS

Vincenty

Jak dla mnie mimo wyznawania ideologii lewackiej pseudo równości i pełnej tolerancji ich zachowanie to czysty rasizm i dyskryminacja niepełnosprawnych. Tak jak czarnych w ameryce czy żydów podczas II WŚ w majestacie prawa po prostu chcą mordować.

Anna

Młodzi szukają swego miejsca, stają się „przybudówką” starszych, politycznie doświadczonych. Zrozumieć trzeba cele manifestacji/ nie tylko przecież chodzi o obronę kobiet/.Aborcja była, jest i będzie/.W świecie trwa cywilizacja śmierci!
Ostrołęccy uczestnicy ulicznych marszów – na szczęście- są ostrożni. Nie niszczą pomników, nie atakują kościołów. A jednak idą…idą… Ryzykują własne zdrowie i zdrowie innych.

Karolek

Z szacunkiem dla tych dzieciaków, ale tam w większości są 15-18 letnie panienki. Szkoły nie ma to się im nudzi. Pokrzyczą, wyżyją się na dorosłych.
A problem rzeczywiście jest.

Wyborca Pis

karolk ty stary ubeku sam żeś skrobał w PRL-u a teraz jako stary dziad udajesz świętoszka i chowasz si za świętymi relikwiami. Nie bedzie taka męda jak ty skazywać kobiet na tortury psychiczne i fizyczne !!!! bo o to się toczy konflikt a nie tak jak twoje tvpis mówi że to pucz i tam są samu bojówkarze z niemiec przywiezienie autokarami

Tedi

Nie używaj niku , w którym zaprzeczasz miernym treściom wpisu

Rislamista

 trzeba odróżniać dwie rzeczy, są przykazania Boże i są regulacje prawne.
No chyba że chcemy aby parlamentarzystami w sejmie był tylko i wyłącznie księża i zakonnice to wtedy zmienimy wszystkie regulacje prawne pod przykazania,

Jadwiga

Ogromne są zaniedbania w oświacie przez ostatnie lata rządów totalnej opozycji, na szczęście Prawo i Sprawiedliwość to zmieni,.
Kiedyś była dyscyplina uczniowie aby być dopuszczonym do matury musiały chodzić obowiązkowo na pochody pierwszomajowe z sztandarami i i hasłami wychwalającymi pierwszego sekretarza KCPZPR
To co się dziś dzieje jest niedomyślenia i trzeba tę młodzież naprostować wszelkimi możliwymi sposobami

Yeti

Tak tak, teraz modne jest pójście na protest, a w glowinie puściutko

Roma

Organizatorzy protestu poinformowali…? Panie policjancie, a protest był legalny ? Organizatorzy zapłacą za wzrost zachorowań i koszty leczenia?

gość

policja powinna robić zdjęcia i na tej podstawie przedstawiać łamanie prawa i nakładać mandaty lub wnioski do sądu obowiązuje prawo wszystkich .