Hot 16 Challenge 2 – zobacz kto podjął wyzwanie w naszym regionie

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny.

Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z koronawirusem.

Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge.

Akcję zapoczątkował ją Solar – Karol Poziemski, polski raper związany z wytwórnią SBM Label. Pierwsza edycji akcja spotkała się z dużym pozytywnym odbiorem społeczności hip-hopowej.

Zasady drugiej edycji, czyli Hot 16 Challenge 2 nie zmieniły się – raperzy nominują się do wykonania swoich 16 wersów, jednak tym razem za akcją stoi również dodatkowy cel – zebranie pieniędzy na pomoc w walce z koronawirusem i na rzecz lekarzy i szpitali walczących z pandemią.

Rtm razem wyzwanie podjęli nie tylko ludzie ze świata muzyki, rapują samorządowcy, aktorzy, przedsiębiorcy… Także z naszego regionu. Zobacz jak oni to robią: