Hale sportowe dostępne od 1 czerwca. Ruszają treningi

Od poniedziałku 1 czerwca zostaną udostępnione do użytku hale sportowe. Zajęcia będą prowadzone przez kluby, stowarzyszenia sportowe oraz grupy zorganizowane, które wyraziły taką gotowość.

Zgłoszenia przyjmowane są na adres mailowy joanna.kruszewska@um.ostroleka.pl, tel. 29 765 42 43. Po weryfikacji zapotrzebowania zainteresowane podmioty zostaną poinformowane o dostępności danego obiektu.

Korzystanie z hal sportowych będzie możliwe tyko przy zachowaniu obecnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Ze względów bezpieczeństwa na obiektach miejskich nie będzie możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC).

Na każdej hali zostaną przewidziane 15-minutowe odstępy pomiędzy wchodzącymi i wychodzącymi grupami. To czas pozwalający na przewietrzenie sali i dokonanie dezynfekcji. Liczba osób uczestniczących w zajęciach sportowych na sali/hali sportowej uzależniona jest od aktualnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Na każdym obiekcie w widocznym miejscu zostaną zamieszczone komunikaty informujące o sposobie korzystania z boisk oraz informacja o aktualnych ograniczeniach.

Zódło: UM Ostrołęka

5 1 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
kierowniczek

Napiszcie kto został w mosirze nowymi kierownikami na halach i obiektach.

Wszyscy już obsadzeni?

expert od sportu nareszcie zrobi porządki 😉