Gwiazdy na Dniach Łomży i Ostrowi 2019. Kto wystąpi na Dniach Ostrołęki? – jeszcze nie wiemy

Ciekawie zapowiadają się Dni Ostrowi Mazowieckiej 2019 i Dni Łomży 2019. Sąsiednie miasta Ostrołęki zaprosiły do siebie kilka gwiazd.

W Ostrowi Mazowieckiej to mieszkańcy wybierają gwiazdę dni swojego miasta. Głosowanie dotyczące imprezy w 2019 roku odbyło się rok temu. Do wyboru byli: Patrycja Markowska, Mrozu i Enej. I to Enej najbardziej przypadł do gustu mieszkańcom Ostrowi Mazowieckiej i to on zagra podczas Dni Ostrowi Mazowieckiej 2019. Święto miasta najprawdopodobniej odbędzie się w czerwcu.

Chyba jeszcze ciekawiej zapowiadają się Dni Łomży 2019. One także zaplanowane są na czerwiec (15-16). Wystąpić ma na nich Radek Liszewski ze swoim zespołem Weekend, a także ktoś z dwójki artystów: Andrzej Piaseczny lub Tatiana Okupnik.

Dni Ciechanowa 2019 będą za to… w hiphopowym klimacie. 29 czerwca na scenie wystąpią m.in. raperzy Sokół i Quebonafide.

Całkiem sporo wiemy za to o Dniach Makowa 2019. Na imprezie, która odbędzie się w dniach 15-16 czerwca, posłuchać będzie można m.in. Sonbird, Klenczon Projekt czy Fisz Emade.

A jak będą wyglądać Dni Ostrołęki 2019? Tego jeszcze nie wiemy. Wysłaliśmy w tej sprawie pytania do Urzędu Miasta dwa tygodnie temu. Jak tylko ją otrzymamy, opublikujemy ją na naszym portalu.


najnowszy najstarszy oceniany
Jacek
Gość
Jacek

Dni Ostrołęki bedą nowoczesne, odbędą się na fejsbuku przy legendarnym już „witam, witam” Jolu, witam witam Janochy.

Michał Gwiazdka
Gość
Michał Gwiazdka

za Janusza country … no ciekawe

Jarema
Gość
Jarema

Próbka już była na sylwestra. „Gwiazdy” i pokaż laserów który wszyscy przeoczyli.

Hop
Gość
Hop

Wystąpi EwędlinaKlekot Bent

Jan
Gość
Jan

Ewedlinka tylko wręczy, no może zatańczy,ale grać bedzie zespół Kuliklekle kaszanna band.

smok
Gość
smok

nie napierajcie tak na biednego Prosiaczka. miała być niespodzianka – Rolling Stones, ale Mick Jagger się rozchorował i odwołał wszystkie koncerty.

Andrzej
Gość
Andrzej

pokarzą nowa kolekcje grabi i motyk ze sklepu rolniczego !