Grzegorz Płocha też zrzeka się mandatu radnego. „Nadszedł czas na zmianę warty”

Grzegorz Płocha, były wieloletni wiceprezydent Ostrołęki, a obecnie radny, w środę 20 maja zrzekł się mandatu radnego. To druga rezygnacja z pełnienia funkcji radnego – dzień wcześniej na podobny krok zdecydował się Janusz Kotowski.

Grzegorz Płocha wydał oświadczenie, w którym tłumaczy powody swojej decyzji. Dziękuje też wszystkim wyborcom za zaufanie, którym go obdarzyli:

„Szanowni Państwo,

Dziś złożyłem rezygnację z mandatu radnego miasta Ostrołęki. Jest to wyłącznie moja decyzja, podjęta po uprzednim głębokim zastanowieniu, w tym nad obecnym funkcjonowaniem samorządu. 

W samorządzie przepracowałem w sumie 22 lata i w tym czasie w moim Mieście zadziało się wiele dobra. Dziękuję moim wyborcom za zaufanie i umożliwienie zdobycia bogatego doświadczenia w niełatwej służbie publicznej. Zawsze starałem się być blisko Waszych spraw i z uwagą słuchać, a następnie rozwiązywać codzienne problemy.

Nadszedł czas na zmianę warty przy sprawach samorządowych. Ufam, że moi następcy z honorem będą strzec powierzonych wartości.

Z wyrazami najwyższego szacunku,
Grzegorz Płocha”

To nie jedyna zmiana w Radzie Miasta Ostrołęki. Z mandatu radnego zrezygnował też były prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski. Wydał też w sprawie tej decyzji oświadczenie, które przeczytać możecie tutaj:

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
23 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Ola

Epidemia w ostrołęckim PiS?

gość

Uciekają z płonącego statku ?

Tom

Przegrupowanie sił i nowe otwarcie. Wszystkiego dobrego panie Grzegorzu. Niestety obecnie miasto jest zarządzane w sposób fatalny, ale za to z przyśpiewkami disco polo i transmisjami fryzjerskimi.

zenka martynuika

disco polo to domena pisy chyba

Ja

No chyba jednak nie patrząc na to co obecny wice wyprawia 😉

Piotr

Panie Grzegorzu, dzięki za dobre serce

Krzyś

Wyjątkowy człowiek, pracowity , ze szlachetnym charakterem. Szkoda, ale rozumiem

kola

Rada Miasta traci drugiego wspanialego przedstawiciela mieszkancow naszego miasta.Szkoda ale z drugiej strony to musiala byc b.przemyslana decyzja, do ktorej Pan Radny mial prawo i mysle , ze sluszne posuniecie.Najwazniejsze jest zdrowie a znoszac to wszystko co wokolo widac to trudno zachowac zdrowie

News

News z ostatniej chwili….
Artykuł 46 ustawy tzw. Tarczy Antykryzysowej 3.0 zlikwidował możliwość korzystania z dodatkowego zasiłku opiekuńczego przez rodziców dzieci do lat 8.
Pinokio vel mateuszek kłamczuszek dał ciała lub zrobił to celowo.
Od 25 maja rodzice dzieci do lat 8 stracą prawo do zasiłku opiekuńczego mimo zamkniętych placówek.

refleksja

Daj milion i zabierz złotówkę – odgryzie rękę.

Nazwa*

Napisz komeJak mogą coś stracić czego nie było? Prawo na dodatkową opiekę dla dzieci do lat 8 było wprowadzone ustawą do 24 maja 😉 więc niczego nie można było zlikwidować…ntarz…

gość

morawiecki zapewniał na konferencji że zasiłek zostanie przedłużony do czasu gdy rodzice będą mogli bezpiecznie oddać dzieci pod opiekę placówek szkolnych i przedszkolnych.
A potem po pisowsku pod osłoną nocy zrobił co innego.

refleksja

Jako wiceprezydent bardzo pracowity i uczciwy. Porównując z obecnym …

Kiedys na Was zaglosiwalem

Żenada panowie byli włodarze

Ja_41

Wszędzie gdzie ktoś jest normalny i ludzki to musi przez imbecyli odejść. Pytam czemu??? Czemu świat jest tak zakłamany przez obłudników? Panie Grzegorzu znam pana ładnych paręnaście lat i dziękuję Panu i Panu prezydentowi J. Kotowskiemu za uczciwą i rzetelną posługę dla miasta naszego czyli naszej małej Ojczyzny jak Pan prezydent to powiedział. Gwarantuję wam cwaniaczki i krytykanci, że lepszych ludzi w urzędzie miasta już nie będziemy mieli no jeszcze jest nadzieja w Panu W. Zarzyckim bo on jest ludzki i normalny , z którym jeszcze można na poziomie i normalnie porozmawiać tak jak z wami. Z całym szacunkiem dla… Czytaj więcej »

Anka Grafomanka z d. Kaszanka

Dzień dobry!

Cyt. „Gwarantuję wam cwaniaczki i krytykanci, że lepszych ludzi w urzędzie miasta już nie będziemy mieli”

Co z tego, że, że p. Kotowski i Płocha byli najlepszymi ludźmi w Urzędzie Miasta, skoro nie dali nam nieśmiertelnego Klera? Brakiem Klera w naszym iluzjonie, przekreślili wszystkie swoje liczne, dotychczasowe zasługi.

Pozdrawiam…

Elektryk

dziwne że przed składaniem oświadczenia takie rzeczy się dzieją,

Gość

Zapoznaj się z ustawą, radny musi złożyć oświadczenie końcowe.
Nie pisz głupot bo to świadczy o tobie.

Mieszkanka

Panie Grzegorzu dziękuję za ostatnie lata Pana pracy na rzecz tego miasta. Sama obserwuje że wiele dobra się zadziało. Trzymam kciuki a dalsze plany!

smok

trudno kręcić lody będąc w opozycji. to na jaki stołeczek się szanowny Pan przesiądzie?

Gosc

Tak, na stołek w domu z rodziną